Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 22:20
 
Keçiören'de Şampiyon Olan Mahalle Takımı Belli Oldu
Keçiören Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın final maçı Gümüşdere ve İncirli Mahalleleri arasında gerçekleşti.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Şampiyon Olan Mahalle Takımı Belli Oldu

Keçiören Belediyesi tarafından mahalle kültürünün yaşatılması için düzenlenen futbol turnuvasının final maçı Keçiören Belediyesi Muhtarlık İşleri ve Gençlik Spor Müdürlüğü ile Keçiören Muhtarlar Derneği’nin organizasyonuyla Gümüşdere Ihlamur Vadisi’nde bulunan spor tesisinde gerçekleştirildi. 40 mahallenin katıldığı futbol turnuvasında final maçı Gümüşdere ve İncirli Mahalleleri arasında oynandı. Heyecan düzeyinin yüksek olduğu final maçına Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı. Final maçını İncirli Mahallesi futbol takımı kazanarak büyük mutluluk yaşarken, maçın ardından turnuvada ilk üçe giren takımlara çeşitli hediyeler verildi.

Turnuvada üçüncü olan Aşağı Eğlence Mahallesi futbol takımı oyuncularına, ikinci olan Gümüşdere Mahallesi futbol takımı oyuncularına ve birinci olan İncirli Mahallesi futbol takımı oyuncularına alışveriş çeki ve Keçiören Belediyesi'ne ait spor tesislerinden ücretsiz yararlanabilecekleri üyelik kartları hediye edildi. Muhtarlara ve maçın hakemine de verdikleri destek için teşekkür plaketi takdim edildi. Fair Play Ödülü ise Tepebaşı Mahalle Muhtarı Fevzi Duran'ın oldu. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ilk üçe giren takımların oyuncularını tek tek kutlayarak sevinçlerine ortak oldu, emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Şampiyon, Olan, Mahalle, Takımı, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı