Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 21:07
 
Keçiören'de Teleferik ve Deniz Dünyası Bayramda Ücretsiz
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, teleferik gezisi ve Deniz Dünyası ziyaretinin Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olduğunu duyurdu.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Teleferik ve Deniz Dünyası Bayramda Ücretsiz

TELEFERİKLE KUŞBAKIŞI SEYAHAT İMKÂNI

Başkan Altınok, ailelerin ve çocukların Kurban Bayramını dolu dolu geçirmesi için tüm imkânların seferber edildiğini de belirtti. Altınok, “Teleferiğimiz, çocuklarımıza ve ailelerine Keçiören’i kuşbakışı seyretme fırsatı sunuyor. Kalaba Kent Meydanını, belediye binamızı, Atatürk Botanik Bahçesini, Keçiören Şelalesini, Estergon Kalesini, yapım aşamasında olan Cumhuriyet Kulesini net bir şekilde görebildiğimiz teleferiğimize aileler de ücretsiz binebiliyor” ifadelerini kullandı.

AİLELER VE ÇOCUKLAR CANLILARLA İÇ İÇE OLACAK

Altınok, ücretsiz ziyaret edilebilecek olan Deniz Dünyası ve Doğal Yaşam Parkının da gezilip görülmesi gerektiğini söyleyerek şunları aktardı:

“Aileleri ve çocukları canlılarla iç içe görmek bizleri mutlu ediyor. Şehrin stresli ortamından uzaklaşmak için hafta sonlarının vazgeçilmezi olan Deniz Dünyası ve Doğal Yaşam Parkı çocuklarımıza hem doğal bir ortam sunuyor hem de hayvan sevgisini aşılamak noktasında önemli bir işlev görüyor. Deniz Dünyası’nda ise ziyaretçilerimizin akvaryumdaki canlılar hakkında bilgi almalarını sağlıyoruz. Okyanusun altında bulunan eşsiz güzellikteki dünyayı öğrenmek, keşfetmek isteyen tüm vatandaşlarımızı ve çocuklarımızı Deniz Dünyası’na bekliyoruz.” ​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, Teleferik, ve, Deniz, Dünyası, Bayramda, Ücretsiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı