Haber Detayı
14 Ekim 2016 - Cuma 09:59
 
Kıbrıs'ta Beypazarı Rüzgarı Esti
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükkonuk Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ''EKO GÜN'' Etkinliklerinde Beypazarı rüzgarı esti.
Beypazarı Haberi
Kıbrıs'ta Beypazarı Rüzgarı Esti

Beypazarı Belediyesi'nin davetli olarak katıldığı etkinliklerde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eski Başbakanı Derviş Eroğlu ve Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu'nun özel ilgi gösterdiği Beypazarı standları beğeni topladı.

Etkinliklere katılan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eski Başbakanı Derviş Eroğlu ve Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, böyle güzel bir etkinliğe özellikle yavru vatanda davet edilmek bizleri mutlu etti, Büyükkonuk Belediyesi'nin kardeş belediyeleri ile gerçekleştirdiği bu etkinliklere Beypazarı'nı davet etmesi dolayısı ile Büyükkonuk Belediye Başkanı sayın Ahmet Sennaroğlu'na teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kuzey, Kıbrıs, Türk, Cumhuriyeti, Büyükkonuk, Belediyesinin, her, yıl, gelenekse
Yorumlar
Haber Yazılımı