Haber Detayı
13 Ekim 2017 - Cuma 09:20
 
Kızılcahamam'da Umudun Adı Nevin Gökçek
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da bir aileye daha umut oldu.
Ankara Haberi
Kızılcahamam'da Umudun Adı Nevin Gökçek

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve beraberinde Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ile Kızılcahamam Uğurlu Mahallesi’ne gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek’i karşılayarak Mengüç ailesi için yaptırılan evin anahtarları aileye teslim edildi.

2016 yılı Ramazan ayında Kızılcahamam Uğurlu Mahallesi’nde ikamet eden Hacı Rahim Mengüç’ün evini ziyaret bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, evde engelli olan 12 yaşındaki  Zafer Mengüç isminde bir erkek çocuğunun olduğunu görerek yaşam ve barınma problemlerinin olduğu Mengüç ailesine bir ev sözü verdi.

SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, bugün Mengüç ailesini ve engelli olan Zafer’i ziyaret ederek tamamlanan evi hediye etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yardımlarından dolayı Nevin Gökçek’e ve ekibine teşekkür ederek, Mengüç ailesine ve Zafer’e yeni evlerinde sağlık sıhhat içerisinde oturmalarını diledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kızılcahamam'da, Umudun, Adı, Nevin, Gökçek,
Yorumlar
Haber Yazılımı