Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 09:33
 
Koalay.com’dan Yeni Özellik: Kasko Kişiselleştirme
Araçlar için yapılan kasko sigortası isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü. Kasko ile trafik kazası, yangın, patlama, yıldırım düşmesi, doğal afet, ön cam kırılması ve hırsızlık durumlarında aracınızda meydana gelen hasarlarda teminat sağlanıyor.
- Haberi
Koalay.com’dan Yeni Özellik: Kasko Kişiselleştirme

Araçlar için yapılan kasko sigortası isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü. Kasko ile trafik kazası, yangın, patlama, yıldırım düşmesi, doğal afet, ön cam kırılması ve hırsızlık durumlarında aracınızda meydana gelen hasarlarda teminat sağlanıyor. Ölüm, kalıcı engellilik, tedavi masrafları, araçtaki aksesuarlar, ambulans hizmeti, ikame araç, ulaşım masrafları gibi ek teminatlar da eklenebiliyor.

Koalay.com’dan basit ve kolay adımlarla kasko poliçesi satın alabilen araç sahipleri, bundan sonra kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini oluşturabilecek.

Kasko kişiselleştirme nedir?

Artık ihtiyacınız olmayan teminatlar için ödeme yapmanıza gerek yok. Kasko poliçenizin primleri sizin kontrolünüzde. Koalay.com’da istediğiniz kasko teminatlarını seçmek ya da kaldırmak istediğinizde, sigorta şirketlerini tek tek aramanıza gerek kalmadan yeni teminat seçimlerinizin fiyat farkını eş zamanlı olarak online görebiliyorsunuz. Koalay.com müşterilerine farklı sigorta şirketlerinin farklı kasko paketleri ile birlikte, kasko poliçelerine ek teminatlar da ekleme fırsatı sunuyor. Bu yenilikçi sistemle Koalay.com, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun teminatları seçebilecekleri, kendi kasko poliçelerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Koalay.com’un geliştirdiği teknoloji hem araç sahipleri hem de sigorta şirketleri için bir avantaj sağlıyor. Araç sahipleri kendi ihtiyaçlarına uygun kasko poliçesi teminatlarını seçerek bütçelerine uygun poliçeyi oluşturma olanağına sahip oluyor.

Koalay’ın anlaşmalı olduğu birçok sigorta şirketinden aynı anda teklif alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylece bütçeniz için en uygun poliçeyi anında satın alabilirsiniz. Kolay ve hızlı adımlarla poliçe işlemleri, 365 gün 7/24 hizmet, objektif bir sorgulama ortamında kredi kartı ile güvenli bir satın alma işlemi için Koalay’da kaliteli bir hizmet alırsınız.

Eğer aracınızın sigortası yoksa, kaza sonrası aracınızda oluşabilecek hasarları gidermek için bir kasko sigortası edinmenizde fayda var. Kolay adımlarla bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini sunan Koalay’da kasko sigortası yaptırarak kaza sonrası arabanızda oluşabilecek tüm zararları karşılayabilir, trafik kazasının yanında yanma, çalınma, çalınmaya teşebbüs, doğal afet gibi durumlar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarları da teminat altına alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş bir kasko teklifi almak için Koalay.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Koalay.com’dan, Yeni, Özellik:, Kasko, Kişiselleştirme,
Yorumlar
Haber Yazılımı