Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 00:10
 
Kuzey Ankara Villaları Satışa Çıkıyor
TOKİ Ankara "KuzeyKent"te inşa edilen 50 villayı, açık artırmayla satacak. Villalar, yüzde 40 peşin 48 ay veya yarısı peşin 60 ay vade seçenekleri ile satılacak.
Ankara Haberi
Kuzey Ankara Villaları Satışa Çıkıyor

Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Ankara "KuzeyKent"te inşa edilen 50 villa, 18 Ekim'de açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak.

TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, Ankara'nın kuzeyinde bir milyon 655 bin metrekare alan üzerine inşa edilen, yeni bir yaşam alanı olan ve farklı gelir grubundan insanları aynı yerde buluşturacak projede yer alan 50 villa, 18 Ekim Perşembe günü saat 14.00'te, TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezinde açık artırma yöntemiyle sahiplerini bulacak.

Ayrıca açık artırma, "www.emlakyonetim.com.tr" adresi üzerinden de canlı yayınlanacak.

Peşin ödemede yüzde 10 indirim yapılacak

Açık arttırma yöntemi ile satışa sunulan 50 villa yüzde 40 peşin 48 ay veya yarısı peşin 60 ay vade seçenekleri ile satılacak. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanacak. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Bu kapsamda başvuru ve teminatlar, Türkiye Halk Bankası AŞ'nin tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek.

Açık artırma gününde başvuru da kabul edilebilecek. Satışa ilişkin detaylı bilgiye "www.toki.gov.tr" ve "www.emlakyonetim.com.tr" adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kuzey, Ankara, Villaları, Satışa, Çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı