Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:23
 
Lexus “Mahall Showroom'uyla” Ankara'da
Dünyanın en iyi otomobillerini üretme felsefesiyle yola çıkan Lexus, İstanbul’dan sonra ikinci showroomunu Ankara’da açtı.
Güncel Haberi
Lexus “Mahall Showroom'uyla” Ankara'da

2016 yılında İstanbul’daki showroomu ile Türkiye pazarına giren ve kısa zamanda büyük beğeni toplayarak lüksün tanımını değiştirmeyi başaran Lexus’un, 556 metrekarelik Lexus Mahall Showroom’unun açılışında Aşkın Nur Yengi de konuklara özel bir konser sundu. Ankaralı davetliler, bu özel gecede Lexus’un lüks modellerini yakından inceleyerek, gece boyunca müziğin keyfini çıkardılar.

Açılış gecesinde ayrıca Lexus’un, tamamen yeni ES sedan modeli de Türkiye’de ilk kez Ankara’da gösterildi. Büyük beğeni toplayan sedan ES Lexus’un daha duygusal ve heyecan verici tasarım dilini başarıyla yansıtıyor.  

 

Bozkurt “Durmak Yok Yatırıma Devam”

Lexus’un Türkiye’deki ikinci showroom’unun açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı & CEO Ali Haydar Bozkurt, otomotiv sektöründe yaşanan zorluklara rağmen marka olarak yatırımlarını sürdürdüklerini belirterek “2019 yılı hepimizin bildiği gibi otomotiv sektörü için zorlu bir yıl olacak. Biz marka olarak hedeflerimizi ve planlarımızı durdurmayı ya da ötelemeyi düşünmeden yolumuza devam ediyoruz. Lexus Mahall Ankara Showroom’u da bizim için önemli bir yatırımdır. İstanbul’daki showroomumuzu da daha prestijli ve daha kolay ulaşılabilir bir lokasyona taşıdık. Çok yakında da onun açılışını gerçekleştireceğiz. Biz bu ülkenin potansiyeline güveniyoruz ve geleceğe umutla bakıyoruz” dedi.

 

Lexus markası olarak kısa zamanda Türkiye’de fark yarattıklarını da ifade eden Bozkurt “Ankara, İstanbul gibi bizim için önemli lokasyonlardan biriydi ve en başından beri burada bir showroom açma planları yapıyorduk. Hep olmak istediğimiz bir yerdeyiz. Bugün ise sadece bir otomobil üreticisi değil, bir yaşam tarzı markası olan Lexus’u Ankaralılarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Markanın bu özelliği, Lexus’un farklı bir yoldan gittiğini açık göstermektedir. Ankara’da açtığımız yeni showroom da, baştan aşağıya Lexus Yaşam Tarzı ve Omotenashi misafirperverliğiyle tasarlanmıştır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Lexus, “Mahall, Showroom'uyla”, Ankara'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı