Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 13:27
 
Mamak Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Gündemi
Mamak Belediyesi'nin 2020 Yılı Temmuz Ayı Belediye Meclis Toplantıları 1 Temmuz Çarşamba günü başlıyor. 5 gün sürecek Temmuz Ayı meclis toplantılarının görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde:
Mamak Haberi
Mamak Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Gündemi

TEMMUZ AYI MECLİS GÜNDEMİ:

 
1 Geçen toplantıya ait Tutanak Özeti.
2 Boğaziçi Mahallesi 39685 Ada Park Alanı İçerisinde 1 Adet Trafo Yeri Ayrılmasına İlişkin 1/1000 Ölçekli UİP Değişiklik Teklifine ilişkin 16 Sayılı Bayındır ve İmar Komisyon Raporu.
3 Mamak İlçe sınırlarımız içerisindeki Yaşlılarımız  için ne gibi hizmetler verilmesine ilişkin 4 Sayılı Yaşlı Kimsesizler ve Sosyal İşler ve Engelliler  Komisyon Raporu.
4 Bölgemizde gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Projelerinden birisi olan Gülseren-Anayurt Projesinde gelinen aşamanın ne olduğuna ilişkin 5 Sayılı Yatırım Çalışmaları ve Faaliyetleri  Komisyon Raporu.
5 2020 Yılı içerisinde Belediyemizce açılması planlanan imar yollarının  nerelerde olduğuna ilişkin 4 Sayılı Alt Yapı Komisyon Raporu.
6 Mamak Belediye Başkanlığımızca  2019  yılında yurt dışı ilişkilerine yönelik çalışmalar kapsamında hangi ülke belediyeleriyle kardeş belediyecilik anlaşmaları gerçekleştirildiğine ilişkin 4 Sayılı Dış İlişkiler Komisyon Raporu.
7 Belediyemizce 2019-2020 yılı içerisinde, tarihimize yön vermiş bölgelerin halkımıza gezdirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalara ilişkin 5 Sayılı Eğitim Kültür ve Halkla İlişkiler  Komisyon Raporu.
8 İnsan Kaynakları Müdürlüğümüzün 2020 yılı için belirlenen hedeflerine ilişkin 5 Sayılı İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetimi  Komisyon Raporu.
9 Mamak İlçe sınırlarımız içerisinde ikamet ederken son 1 yıl içerisinde Vatani görevi esnasında Şehit olan asker ve polisimizden hangilerinin isimleri bölgemizdeki park vb. yerlere verildiğine ilişkin 6 Sayılı İsimlendirme  Komisyon Raporu.
10 Bölgemizde Kent Estetiğine örnek ne gibi çalışmalar yapıldığına ilişkin 4 Sayılı Kent Estetiği Komisyon Raporu.
11 Bölgemizde Tarım ve Hayvancılığı kalkındırmaya yönelik ne gibi çalışmalar yapıldığına ilişkin 5 Sayılı Tarım ve Hayvancılık Komisyon Raporu.
12 Kardeş şehir uygulamaları ile farklı kültürlerin birbirini tanıması ve yakınlaşmasını temin etmek, halklar arasında kardeşlik duygusunu geliştirecek etkinlikleri düzenlemek amacıyla yapılan çalışmalara ilişkin 4 Sayılı Sivil Toplum Kuruluşları Komisyon Raporu.
13 Belediyemiz Hayvan Barınağının Kapasitesinin ne kadar olduğuna ilişkin 4 Sayılı Çevre ve Sağlık Komisyon Raporu.
14 2019 Yılında Mamak İlçemizde kaç adet iş yerine yapılan denetimler sonucunda faaliyetlerine son verildiğine ilişkin 5 Sayılı Esnaf   Komisyon Raporu.
15 Bölgemizdeki Aile Merkezlerinin spor bölümünden yararlanan kaç vatandaşlarımız olduğuna ilişkin 4 Sayılı Gençlik ve Spor  Komisyon Raporu.
16 Mamak İlçe sınırlarımız içerisinde Tüketici Hakları Konusunda yapılacak olan çalışmalara ilişkin 4 Sayılı Tüketici Hakları Komisyon Raporu.
17 Sosyal Tesislerde ve Spor Birimlerindeki faaliyetlere katılımlarda ücret indirimi  uygulanmasına ilişkin 7 Sayılı Hukuk ve Tarifeler Komisyon Raporu.
18 Belediyemiz aleyhine 2018-2019 yılı içerisinde kamulaştırmadan dolayı açılmış ve sonuçlanmış davalara ilişkin 8 Sayılı Hukuk ve Tarifeler Komisyon Raporu.
19 Personelimize ödenen yıllık giderlerin bütçemize oranına ilişkin 6 Sayılı Plan ve Bütçe Komisyon Raporu.
20 Mesai saatlerinin etkin ve verimli kullanılması ve tüm personelin uyumlu çalışması açısından yapılan çalışmalara ilişkin 5 Sayılı AR-GE Komisyon Raporu.
 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak, Belediyesi, Temmuz, Ayı, Meclis, Gündemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı