Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 23:21
 
Mamak MHP İlçe Teşkilatı'ndan Murat Köse'ye Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Mustafa Esen ve Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı’nın Mamak Adayı Murat Köse’ye destek ziyaretinde bulundu.
Mamak Haberi
Mamak MHP İlçe Teşkilatı'ndan Murat Köse'ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Esen ve yönetimine destek ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Köse, “Cumhur İttifakı, Yenikapı ruhuyla tecessüm ederek milletimizin gönlünde kurulan, ülkemizin istikbal ve istiklal mücadelesini içeren bir duruş ittifakıdır” dedi.

 

Birlik ve beraberlik mesajı verdiler

Ziyarete İl Başkan Yardımcıları Yusuf Demir, Osman Sarıkaya ile katılan Esen’i, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir, Cumhur İttifakı Adayı Köse ve AK Parti Mamak İlçe Yönetimi coşkulu bir kalabalık ile karşıladı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin hayırlı olması için temennide bulunarak, “AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak, birlik ve beraberlik içinde sadece Mamak için değil, daha güçlü Ankara ve Türkiye için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.

 

Daha güçlenerek çıkacağız

Cumhur İttifakı’nın 24 Haziran’da elde ettiği kazanımların devam etmesi için, yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı çerçevesinde seçim çalışmalarına başladıklarının altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Esen, “Ülkücülük kavramı vatanını, milletini sevmek, her alanda kol kanat gerip daha ileri seviyeye taşımak için mücadele etmektir. Bizler liderimiz Devlet Bahçeli’nin bu gönül bağlılığından sonra, iki parti bir bütün olarak özellikle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi noktasında başarıyla gerçekleşen bir seçimin devamında 31 Mart’ta da daha güçlenerek çok daha başarılı sonuçlar elde edeceğiz” dedi.

 

Mamak’a hizmet edecek gönüldaşlarız

Cumhur İttifakı’nın sadece siyasi bir ittifak değil, bir gönül ittifakı olduğunu da kaydeden AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, “Bizler Milliyetçi Hareket Partili ve ülkücü dostlarımızla birlikte hizmet için yola çıkmış, aynı ortak değerlere sahip, Mamak’a hizmet edecek gönüldaşlarız. Sadece seçimde değil, seçimden sonra da birlik ve beraberliğimizi sürdürerek gerekli tüm hizmetleri ilçemize kazandırmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak, MHP, İlçe, Teşkilatı'ndan, Murat, Köse'ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı