Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 10:27
 
Mamak Şafaktepe'de Başkent Market Açıldı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent’te kırsal kalkınmayı destekleyen projelerle yerli üreticilerin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.
Mamak Haberi
Mamak Şafaktepe'de Başkent Market Açıldı

Başkan Yavaş’ın en büyük hayallerinden biri olarak tanımladığı ‘Başkent Market’in ilkini 29 Nisan’da Etimesgut ilçesinde Başkentlilerle buluşturan Başkan Yavaş, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine ikinci Başkent Market’i Mamak Şafaktepe’de açtı.

 

BAŞKENT MARKET’İN SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

   Yerli birlikler ve kadın kooperatiflerinin ürettiği doğal ürünleri aracısız bir şekilde tüketicilere ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Fabrikası bünyesinde açtığı Başkent Market’leri Ankara’nın dört bir tarafında yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

  Şafaktepe Mahallesi Mamak Caddesi No:59/B adresinde Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu tarafından açılışı gerçekleştirilen Başkent Market’e vatandaşlar ilk günden yoğun ilgi gösterdi.

 

BAŞKENT MARKET ŞAFAKTEPE’DE KAFESİYLE BİRLİKTE HİZMET VERECEK

     Turşudan ete, sebze ve meyveden kişisel bakım ürünlerine kadar Başkent’teki yerli üreticilerin ürünlerini satın alan Halk Ekmek, Mamak Şafaktepe’de kafeteryasıyla birlikte hizmete açtığı Başkent Market’te kendi ürettiği ürünleri de Başkentlilerle buluşturacak.

    Yeni konseptiyle daha da beğenilen ve vatandaşlardan tam not alan Başkent Market, bakkal ve küçük esnafla haksız rekabetin oluşmasının da önüne geçiyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak, Şafaktepe'de, Başkent, Market, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı