Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 14:03
 
Mamak'ta Cumartesi Akşamları Yaz Keyfi Yaşanıyor
Mamak Belediyesi tarafından yaz ayı boyunca her hafta Cumartesi günü gerçekleştirilen Yaz Konserleri’nin bu haftaki konuğu Türk Sanat Müziği Sanatçısı Cengiz Taşkent oldu.
Mamak Haberi
Mamak'ta Cumartesi Akşamları Yaz Keyfi Yaşanıyor

Saimekadın Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konsere Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Başkanvekili Mulla Ali Çetin, Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzel eserlerini Mamaklılar için seslendiren, kendisi de Mamaklı olan usta sanatçı Taşkent, kulakların adeta pasını sildi. Unutulmaz eserlerin seslendirildiği konsere gelen vatandaşlar da sanatçıya eşlik etti. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan sanatçı, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Ardından sahne alan Mamak Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Fethiye yöresi oyunları ile büyük alkış aldı.

 

Konserlere bekliyoruz

Yaz boyunca birbirinden usta sanatçıları Mamaklılarla buluşturacaklarını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Köse, Mamaklıları her Cumartesi günü Saimekadın Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konsere davet etti. Sanata ve sanatçıya değer verdiklerinin altını çizen Köse, ardından konsere gelen vatandaşların arasına karışarak, hem sohbet etti hem de konseri vatandaşlarla birlikte izledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak'ta, Cumartesi, Akşamları, Yaz, Keyfi, Yaşanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı