Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 23:47
 
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Şahingöz'den Açıklama
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, Teşkilat olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken önümüzdeki süreçte hedeflerini gazetemize anlattı.
Etimesgut Haberi
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Şahingöz'den Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, gazetemize yaptığı açıklamada göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlattı ve önümüzdeki süreçte hedeflerini açıkladı. Şahingöz, teşkilat olarak Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaretleri esnasında kendilerine bir talimatları olduğunu ve Bahçeli’den almış oldukları talimatlar doğrultusunda çalışmalara başladıklarını belirtti.

GENEL BAŞKANIMIZ TALİMAT VERDİ

Şahingöz, Bahçeli’nin kendilerine “Etimesgut halkımız 3 dönemdir partimize teveccüh gösteriyor. Sizlerin de bundan sonra tüm enerjinizi Etimesgut’ta 4. ncü kez Belediye Başkanlığına odaklanmanız, tüm enerjinizi bu yönde harcamanızı istiyorum” talimatı verdiğini ifade etti. MHP Etimesgut İlçe Başkanı Şahingöz sözlerine şöyle devam etti:

“Sayın Genel Başkanımızın bu talimatı doğrultusunda MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak 2019 seçimleri için şimdiden hazırlıklara başladık. Sandık başkanlarımızı, mahalle temsilcilerimizi, komisyonlarımızı belirledik. Devam Etimesgut sokaklarında halkımızla iç içeyiz.

ETİMESGUT’TA 4.NCÜ DÖNEMİ İSTİYORUZ

Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’in gecesini gündüzüne katarak Etimesgut halkına verdiği sözleri bir bir yerine getirme çabası Etimesgut’u yaşanılır bir şehir haline getirmiştir. Belediye Başkanımızın kendisinden memnunuz. Biz de İlçe Teşkilatı olarak sağlam bir şekilde yanında yer almaktayız. Kendisini MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak 2019’da tekrar Etimesgut Belediye Başkan adayımız olarak görmek istiyoruz.

GİDENLERİ TEKRAR PARTİMİZDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Bizlerin şahsi hesapları olmaz. Bizler nefis yapmayız. Bizler tekrar bayrağımızın Etimesgut’ta dalgalanmasını istiyoruz. Bizlere küsüp gidenler veya bir başkasına küsenleri tekrar partimizde görmek istiyoruz. Bizler bir tek partilimizi ve ülkücümüzü kaybetmek istemiyoruz. Bizler Milliyetçi Hareket Partimizin Etimesgut’ta iktidarının devam etmesini, diğer ilçelerimizle beraber Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni de ülkücülerin yönetmesini istiyoruz. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Etimesgut, İlçe, Başkanı, Şahingöz'den, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı