Haber Detayı
04 Temmuz 2018 - Çarşamba 00:38
 
MHP'li Yaşar Yıldırım'dan Etimesgutlulara Teşekkür
Milliyetci Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Seçilen Yaşar YILDIRIM, MHP Etimesgut Teşkilatı’nın Düzenlediği Yemekli Toplantıda 24 Haziran Seçimlerinde Gösterdikleri Gayret İçin “Teşekkür Etti.”
Etimesgut Haberi
MHP'li Yaşar Yıldırım'dan Etimesgutlulara Teşekkür

Etimesgut “Saltanat De Luxe Düğün Sarayı”nda gerçekleşen toplantıya MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ evsahipliği yaparken; MHP 27.Dönem Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayları, Oy kullanılan okullarda görev alan MHP’li Okul başkanları,Mahalle Temsilcileri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi katıldılar.

Toplantıya 27 .Dönemde Ankara 3 Bölge Milletvekili olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM,Erkan HABERAL ile birlikte seçimlerde aday olan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih ÇETİNKAYA,Ortadoğu Gazetesi Yazarı ve MHP Genel Başkanı Baş Danışmanı Şükrü ALNIAÇIK, A.Bahadır ALPEREN, Dr. Mehmet KÖŞ,Av.Hakan DOĞRU,Emre KAYA,Hüseyin YILMAZ ve Haydar DURAN ‘da katıldılar.

Toplantıda konuşan MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz ; MHP Genel Başkanı Bilge Lider Devlet BAHÇELİ ‘nin öngörüleri va tasarruflarıyla başarılı bir seçim dönemi geçirdiklerini anlattı.

Bu seçimlerde emek sarfedip gayret gösteren azim ve ferasetiyle başarıya ulaşan tüm ülkücü camiaya teşekkür etti.

Gelecek olan yerel seçimlerde de aynı ruh ve inançla çalışacaklarını söyleyen Başkan Halil ŞAHİNGÖZ bu organizasyonla cefakar ve fedakar Etimesgut’lu ülkücü kadroları teşekkür etmek için bir araya getirdik dedi.

Başkan ŞAHİNGÖZ ,Yeni dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mecliste sesi olacak saygıdeğer milletvekillerine hayırlı olsun dileklerini sunarken ; Etimesgut’u karış karış gezerek herkesin elini sıkan herkesle iletişime geçen ama seçim sonuçları neticesinde meclise giremeyen milletvekili adaylarına da Etimesgutlular’ın gönüllerinde kurdukları taht için ayrıca teşekkür etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı olan ve 27.Dönemde Ankara Milletvekili seçilen Yaşar YILDIRIM ‘da; milletvekili adayları ve MHP adına “Teşekkür Konuşması” yaparak vatandaşların kendilerine her zaman ve kolaylıkla ulaşabileceklerinin sözünü verdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP'li, Yaşar, Yıldırım'dan, Etimesgutlulara, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı