Haber Detayı
05 Ekim 2015 - Pazartesi 09:12
 
MHP Adaylarından Yaşlılara, Şehit ve Gazilere Ziyaret
MHP Ankara Milletvekili adayları Erkan Haberal, Esin Gürel, Zuhal Babaözü, Dünya Yaşlılar Günü sebebi ile Etimesgut'ta yer alan..
Siyaset Haberi
MHP Adaylarından Yaşlılara, Şehit ve Gazilere Ziyaret

MHP Ankara Milletvekili adayları Erkan Haberal, Esin Gürel, Zuhal Babaözü, Dünya Yaşlılar Günü sebebi ile Etimesgut'ta yer alan İlbilge Hatun Erinçevi huzurevini ziyaret etti. Huzurevi ziyaretinden sonra adaylar, Etimesgut Belediyesi Kent Komisyonu'nda toplanan şehit aileleri ve gazilerle buluştu.

MHP Ankara milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Etimesgut'ta ziyaretlerini sürdürdü. Etimesgut'a İlbilge Hatun Erinçevi Huzurevi'ne giden Erkan Haberal, Esin Gürel, Zuhal Babaözü, burada kalan yaşlılarla sohbet ederek yaşlılara gül dağıttı. Adaylar daha sonra Etimesgut Belediyesi Kent Komisyonu’nda şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Karşılıklı iletişim halinde geçen toplantıda şehit aileleri ve gazilerin sorunları dinlendi.

HABERAL: “ÖNÜNÜZDE EĞİLİYORUM”

Etimesgut Belediyesi Kent Komisyonu'nda şehit aileleri ve gazilerle buluşan adaylardan Erkan Haberal ise katılımcılara her şeyin bedelini fazlasıyla ödediklerini belirterek, “Sevgili büyüklerim, sevgili annelerim, babalarım, canını vermişlerin canları, vücutlarının birer parçalarını bırakmış çok değerli gazilerimiz, ben size teşekkür etmiyorum... Sadece önünüzde eğiliyorum. Size teşekkür etmek çok kolay. Siz herşeyin bedelini fazlasıyla ödediniz" diye konuştu.  Adaylar, toplantının ardından şehit ailelerinin evlerine misafir oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Ankara, Milletvekili, adayları, Erkan, Haberal, Esin, Gürel, Zuhal, Babaözü
Yorumlar
Haber Yazılımı