Haber Detayı
21 Mayıs 2013 - Salı 00:49
 
MHP'liler Bala'da Yağmur Duasına Katıldı
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ile MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Bala’yı ziyaretlerinde Ergin ve Tol köylerindeki yağmur ve şükür duasına katıldılar.
Siyaset Haberi
MHP'liler Bala'da Yağmur Duasına Katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ile Gölbaşı MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy partililerle birlikte Bala’ya yaptıkları ziyarette Ergin ve Tol köylerinde gerçekleştirilen yağmur ve şükür duasına katıldılar.

Düzenlenen yağmur duasına katılan Çetinkaya ve Aksoy, daha sonra vatandaşlarla sohbet ettiler. Öğle namazı sonrası köy mezarlığında gerçekleştirilen yağmur ve şükür duasının ardından konuklara yemek ikram edildi.

VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜLER

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve partililer, yağmur duasının ardından vatandaşlarla görüştü. İl Başkanı Çetinkaya, Bala ve köylerinde vatandaşlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Çetinkaya, “Çiftçilik ve hayvancılık ağırlıklı gelir kaynaklarına sahip olan insanlarımızın ihtiyacı olan yağışları Yüce Mevla’mızdan niyaz ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP, Ankara, İl, Başkanı, Fatih, Çetinkaya, MHP, Gölbaşı, İlçe, Başkanı, Mahmut,
Yorumlar
Haber Yazılımı