Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 13:10
 
Milli Görüş’ten Devlet Bahçeli’ye Destek!
Milli Görüş önderi Orhan Tatlı, cezaevinden Milli Görüşçülere seslenerek güçlü bir meclis için AK Parti ve MHP’ye oy vermelerini istedi.
Siyaset Haberi
Milli Görüş’ten Devlet Bahçeli’ye Destek!

Orhan Tatlı, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde, cezaevinden Milli Görüşçülere seslendi. Tatlı yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Erbakan hocamız, Devlet Bahçeli için; vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için çalıştığını belirtmiştir. Bugünleri bizlere işaret eden Erbakan hocamız ve şimdi de Erbakan’ın davasına ihanet eden Saadet Partisi, Atatürk’ün partisi CHP, Demirtaş cezaevinden çıksın HDP meclise girsin naraları atmakta ve adeta PKK’yı sevindirmekteler.

CUMHUR İTTİFAKI'NI DESTEKLEYELİM

Milli Görüşçüler olarak Adil Düzen, Dindar Anayasa, Başkanlık Sistemi, İslam Birliği ve yeni bir Dünya için her Milli Görüşçü ailemizden; SP, İYİ Parti, CHP ve HDP Meclise girsin çalışmasına karşı güçlü meclis için MHP ve AK Parti’nin yanında yer alarak oy vermeye, destek olmaya çağırıyorum. Ülkemizi bölmek için gezi olayları, 17/25 Aralık Operasyonu, Çukur-hendek siyaseti, 15 Temmuz Darbe girişimi ve şimdi de dolar operasyonuna karşı Cumhur İttifakını canla başla desteklemek zorundayız.

SAADET PARTİLİLERE SESLENDİ

Tarih tekerrür ediyor. Osmanlıyı yıkan dış güçler ve yerli işbirlikçiler bir araya gelmiş, tıpkı Anzak askerleriyle şuursuz Hindu Müslümanları aynı gemiye binerek Çanakkale’ye, askerlerine karşı savaştıkları gibi şimdi de şuursuz Saadet Partisi’nin enkaz ekibi CHP gemisine binerek vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için çalışan MHP’ye karşı ve Milli Görüş hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan Cumhur Reise, Cumhur İttifakına saldırmaktadır. 24 Haziran seçimleri Milli görüş hedeflerini gerçekleştirmek için sıçrama, şahlanma, dirilme, tarihimizin özüne dönmek, mandacı işbirlikçi zihniyetin Anadolu topraklarında Kurtuluş mücadelesinde olduğu gibi söküp atma seçimi olacaktır.

HAK İLE BATIL'IN MÜCADELESİ

Milletimizi, Milli Görüşçüleri daha önce uyardığımız gibi tarihi uyarımızı yapıyoruz. 1000 yıllık mücadelemizin kazanımlarımızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Ülkemizi işbirlikçi zihniyet, FETÖ terör örgütüne, IŞİD anlayışı PKK uzantılarına kendi elimizle asla teslim etmeyiz. Kim ne yapıyor biliyoruz. Herkes yaptığının karşılığını mutlaka alacaktır. Bu mücadele Hak ile Batıl arasında geçmektedir. Hak mutlaka galip gelecektir. Osmanlı düşmanları, Abdülhamit düşmanları, İslam düşmanları, Erdoğan düşmanları kaybedecektir. Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor. Zafer inananlarındır, zafer yakındır. Hak geldi, Batı zail oldu.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Milli, Görüş’ten, Devlet, Bahçeli’ye, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı