Haber Detayı
29 Nisan 2018 - Pazar 20:26
 
Muhittin Durmaz, Ankara 3. Bölgeden Milletvekili A.Adayı Oldu
35 yıllık kamu hizmetinden (Botaş) istifa eden Muhittin DURMAZ düzenlediği kahvatılı programla AKPARTİ 3. Bölgeden Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
Muhittin Durmaz, Ankara 3. Bölgeden Milletvekili A.Adayı Oldu

Erzurum - Şenkaya’lı olan ve 46 yıldır Etimesgut’ta ikamet eden Muhittin DURMAZ Hemşehri Dernekleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile  Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve Ak Parti Etimesgut İlçe Başkan Yardımcısı ve Yöneticileri İle Ak Parti Gençlik Kolları Yöneticilerinin de katıldığı  toplantıda aday adaylığını açıkladı.

Özellikle Erzurum’lu Hemşehri Bürokrat,İşadamı ve STK Temsilcilerinin yoğun katılım sağladığı toplantıda konuşan Muhittin DURMAZ ” Mensubu olmaktan gurur duyduğum geniş ailemle yaptığımız istişareler sonucunda ;ülkemizin içinden geçtiği bu dönemlerde memleket davamıza katkı sağlamak adına onların temsilcisi olarak Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olmama karar verdik.Safımızı ve yerimizi belirlemiş olarak öz, yerli,yerel ve milli bir aday olarak ülkemiz için gayret göstermek  adına aday adayı oldum.Bu süreçte hepinizden bana olan destek ve ilginizi daha da arttırmanızı ve 3. Bölge sathına yaymanızı talep ediyorum.Rabbimdem çıktığımız bu kutlu yolu bizlere hayırlı kılmasını  ve başarılı olmamıza vesile olmasını niyaz ediyorum.” dedi.

Toplantıda söz alan Ak Parti'li Duayen Siyasetci Ahmet ASLAN öncelikle bu cesaretinden dolayı Muhittin DURMAZ’ı tebrik ettiğini, Akpartili bir hemşehrisi olarak kendisine her türlü destek ve çalışmada yardımcı olacaklarını söylerken, Nevrettin ÇAĞLAR’da karar alma mekanizmalarında kendilerinden yerel ve hemşehri birisinin bulunması,yerel isimlerin milletvekili olmasında büyük zaruretler olduğundan bahsetti.Bu yönde tabanın istek  ve önerileri ile oy bütünlüğünün sağlanacağını , Ankara 3.Bölge için Muhittin DURMAZ’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde olmasında vatandaşlar için büyük fayda, kendileri için de bir hemşehrileri olarak gurur kaynağı olacağını söyledi.

Toplantıya katılan Ak Parti Etimesgut İlçe Başkan Yardımcısı Ersin IŞIK’ da hemşehrisi Muhittin DURMAZ’a, aday adaylığı sürecinde ve temayül yoklamaları ile kamuoyu araştırmaları başta olmak üzere yapılması gerekenlerle  ilgili bilgi aktararak bu konularda her türlü yardım ve desteği sağlayacağını belirtti.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Muhittin, Durmaz,, Ankara, 3., Bölgeden, Milletvekili, A.Adayı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı