Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 20:50
 
Murat Emir'den Sincan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Sincan İlçe Örgütünü ziyaret ederek İlçe Başkanlığı'na seçilen Ömer Yılmaz ve İlçe Yönetimini tebrik etti.
Sincan Haberi
Murat Emir'den Sincan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP Ankara Milletvekili Dr. Murat Emir, ziyaret esnasında Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililerle ilçe binasında bir araya gelerek ülkemiz siyasetinde CHP'nin yerinin önemi üzerinde durarak partililere neler yapılması gerektiği konusunda görüşlerini belirtti. Murat Emir, Ankara milletvekili olarak her an ve her zaman örgütlerin emrinde olduğunu ve partililerle birlikte olmaya gayret ettiğini belirterek "Ne zaman çağırırsanız yanınızdayım. Her zaman ve her konuda kapım her zaman sizlere açık" şeklinde konuştu.

Emir, 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin önemi üzerinde de durarak "Hepimiz çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız" mesajı verdi.

ABD'de devam eden Rıza Zarrap davasını, CHP adına görevli olarak takip ettiğini de sözlerine ekleyen Murat Emir, duruşmalarını yerinde izlediği davaya ilişkin izlenimlerini aktarırken, hükümetin bu davayı başından beri iyi yönetip izleyemediğini savunarak, “Zarrab’ın bir sahtekâr, şarlatan, casus, yalancı olduğunu çok geç fark etmiştir” dedi.

Zarrab davasının Türkiye’ye dönük yürütülmesinden tedirgin olduklarını belirten Emir sözlerini şöyle sürdürdü: “Çünkü bu suçu Türkiye’de bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar insan işledi. Bu insanlar zenginleştiler, saatler taktılar, ayakkabı kutularını doldurdular ama bunun bedelini 80 milyona ödetmeye kalkmasınlar. Eğer bir bedel ödenecekse de mutlaka o saatlerden, o zenginleşenlerden başlamak gereklidir. Zarrab’ın mal varlığına el koymak için bu kadar bekleyenlere buradan tavsiyemiz Zafer Çağlayan’ın da mal varlığına şimdiden tedbir konulmasıdır.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Murat, Emir'den, Sincan'a, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı