Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 10:25
 
Murat Ercan'ın Hızına Yetişmek Zor!
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sincan halkını yalnız bırakmıyor. “Gönül belediyeciliği” anlayışından şaşmadan her daim esnaf ve vatandaşın yanında olan Başkan Ercan, Osmanlı Mahallesi Salı Pazarını dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla hasbihal etti.
Sincan Haberi
Murat Ercan'ın Hızına Yetişmek Zor!

Ardından Osmanlı Hanımlar konağını ziyaret eden Başkan Ercan akşam saatlerinde de Ertuğrul Gazi Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Osmanlı Mahallesi Salı Pazarı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaret eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan halkı ile sürekli iç içe olacağını belirtti.

Başkan Ercan, esnaf ziyaretleri sırasında yoldan geçen vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler yaptı. Çocuk ve gençlerle de bol bol hatıra fotoğraf çektirdi.

BAŞKAN ERCAN HANIMLAR KONAĞINI ZİYARET ETTİ

Esnaf ziyaretinin ardından Osmanlı Hanımlar Konağını ziyaret ederek hanımlarla hasbihal etti. Hanımlar merak ettiklerini sordu, Başkan Ercan tüm samimiyetiyle yanıt verdi. Başkan Ercan hem Sincan’da hem de Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Sincan’ın rekor kıracağına inancım tam.“ diye konuştu. Başkan Ercan, “Mevcut 24 konağımıza 5 yeni konak daha ekleyerek konak sayımızı 29’a çıkarttık.” sözleriyle hanımlara müjde de verdi.

Başkan Ercan akşam saatlerinde ise Ertuğrul Gazi Mahallesinde bulunan Karacılar Gözde Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Site sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi; yerel seçimlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Murat, Ercan'ın, Hızına, Yetişmek, Zor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı