Haber Detayı
06 Nisan 2019 - Cumartesi 13:52
 
Murat Ercan Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı
31 Mart yerel seçimlerinde rekor oyla tekrar Sincan Belediye Başkanı seçilen Murat Ercan mazbatasını alarak görevine resmen başladı.
Sincan Haberi
Murat Ercan Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı

Başkan Ercan İlçe Seçim Kurulundan aldığı mazbatasının ardından Sincan Belediyesinde coşkuyla karşılandı. Alkış ve tezahüratlarla karşılanan Ercan, Sincan halkının sevgisi karşısında duygulandı. Başkan Ercan,” Artık rutin belediyecilik kalmadı. Bundan sonra ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. Her bir vatandaşımızın memnuniyeti bizim için önemli bir kriter olacak.” diye konuştu.

Rekor oyla Sincan Belediye Başkanlığına seçilen Murat Ercan İlçe Seçim Kurulunda mazbatasını aldıktan sonra belediye binasına geldi. “Sincan seninle gurur duyuyor” tezahüratlarıyla karşılanan Başkan Ercan, mesai arkadaşlarına ve vatandaşlara teşekkür etti, duygu dolu anlar yaşadı.

Karşılamada AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan Alkan, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatı, Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar yer aldı.

“ARTIK RUTİN BELEDİYECİLİK DEĞİL, GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VAR”

Tebrikleri kabul eden Başkan Ercan bundan sonra işlerinin hizmet etmek olduğunu ve “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla Sincan'ı daha ileri noktaya taşımak için çalışacaklarını belirtti. Başkan Ercan “Meclis üyesi kardeşlerimizle birlikte mazbatamızı aldık. Bu kutlu yolculuğu birlikte sürdüreceğiz. Artık rutin belediyecilik kalmadı. Bundan sonra Gönül Belediyeciliği anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. Her bir vatandaşımızın memnuniyeti bizim için önemli bir kriter olacak.” diye konuştu. 

 

Başkan Ercan seçim sürecinde kendisine destek veren herkese de teşekkür etti, “Sincan her zamanki duruşunu gösterdi. Ankara’da herkes Sincan’ı konuşuyor. Rekor oyla seçen Sincan halkı başta olmak üzere bizlere desteğini esirgemeyen AK Parti Sincan İlçe Başkanımıza ve AK Parti teşkilatına, MHP İlçe Başkanımız ve teşkilatına, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Murat, Ercan, Mazbatasını, Aldı,, Görevine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı