Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 00:10
 
Mustafa Destici, Turgut Altınok'u Ziyaret Etti
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Keçiören Belediye Başkan’ı Turgut Altınok’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Keçiören Haberi
Mustafa Destici, Turgut Altınok'u Ziyaret Etti

Destici, “Turgut Altınok adeta bir ekoldür. Bu anlamda vatandaşın memnuniyeti de çok üst düzeydeydi. Tecrübesiyle, ehliyetiyle ve liyakatiyle inşallah kaldığı yerden daha güzel bir şekilde, daha emin adımlarla hizmete devam edeceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde büyük bir başarıya imza atan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, BBP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Sayan, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan, BBP Keçiören İlçe Başkanı Ebubekir Aktaş ziyaret etti. Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Altınok, daha sonra misafirleriyle birlikte makama geçti. Altınok, konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, gündeme dair çeşitli sohbet gerçekleştirdi.

TECRÜBESİYLE, EHLİYETİYLE VE LİYAKATİYLE HİZMETLERE DEVAM EDECEK

Keçiören’in ve Ankara’nın büyük hizmetlere kavuşacağına inandıklarını belirten ve yeni görevinde Başkan Altınok’a başarılar dileyen Genel Başkan Destici, “Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok bizim çok kıymetli bir arkadaşımızdır. Geçtiğimiz dönemde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayıydı. Bu dönemde de, Büyük Birlik Partimizin de destek verdiği Cumhur İttifakı’nın adayıydı. Biz buradan aday çıkarmayarak kendisine açık destek verdik. Turgut Altınok adeta bir ekoldür. Bu anlamda vatandaşın memnuniyeti de çok üst düzeydeydi. Tecrübesiyle, ehliyetiyle ve liyakatiyle inşallah kaldığı yerden daha güzel bir şekilde, daha emin adımlarla hizmete devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Yeni dönemde hayata geçirilecek olan hizmetlerde kendisiyle beraber olup her türlü desteği vereceğiz. Hayırlı olsun, Allah mahcup etmesin inşallah” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Destici,, Turgut, Altınok'u, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı