Haber Detayı
29 Nisan 2018 - Pazar 08:58
 
Ömer Yılmaz: 24 Haziran, Sandık Kaçırma Seçimi
CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, 24 Haziran’da yapılacak baskın seçimi değerlendirdi..
Sincan Haberi
Ömer Yılmaz: 24 Haziran, Sandık Kaçırma Seçimi

Ömer Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerini erken veya baskın seçim değil ‘Sandık kaçırma seçimi’ olarak değerlendirirken, Türk halkının tercihini CHP’den yana kullanarak bu kumpası kuranlara gereken cevabı vereceğini söyledi.

EKONOMİ TAMAMEN BATAĞA GİDİYOR!

Ömer Yılmaz şöyle konuştu: “Erken seçim değil, baskın seçimde değil bu seçimleri sandık kaçırma seçimi olarak görüyoruz.  Ülkenin ekonomik olarak tamamen batağa girdiğini gördüler, daha da kötüye gittiğini gördüler böyle bir seçim kararı aldılar. Ekonominin kötü gidişini kamufle etmek için yaptıklarını söylüyoruz. Sandık kaçırma seçimi olarak düşünebiliriz.

Şu anda Türkiye’de işsizlik son safhada, istihdam yok, adalet yok, hukuk yok, FETÖ örgütü ile mücadele ediyorum derken diğer yandan bütün FETÖCÜLER dışarıda, öğrencisini okula göndereni içeriye atıyorlar, parasını bankaya yatıranı içeriye atıyorlar, bankayı açanı-okulu açanı serbest bırakıyorlar. Zaten kendi milletvekilleri de söyledi, parasını veren dışarıda garibanlar içeride. Biz, adaleti sağlamak için, bu hukuksuzluğu gidermek için, işsizliği önlemek için CHP diyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı daha önce söylüyordu, IMF’ye borcumuzu bitirdik diye. İyi, güzel! Ama dünyadaki bütün para babalarından borç alıyoruz. IMF’ye değil başkalarına, tefecilere borçlanıyoruz. Tüm bunları önlemek için CHP diyoruz.

SİNCAN’DA BOŞANMALARDA BÜYÜK ARTIŞ!

Sincan’da ki sorunu size söyleyeyim. Muhafazakar bir ilçemiz olarak bildiğimiz Sincan’da en başta gelen sorunlardan bir tanesi boşanma sorunu. Boşanma sorunu neden olur; ailelerde görülen geçim sıkıntısı, ekonomik sorun, tartışmalar vs.. Sincan’da boşanmalar bu kadar arttıysa, Türkiye’de durum nasıl siz düşünün. Ekonomideki sorun aileleri bile parçalıyor. Bunların önüne geçmek için biz CHP diyoruz. “

CHP’nin bu seçimlerde başarılı olacağını ve halkın teveccühünü alacağını söyleyen Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, “Sadece CHP’liler değil, Türkiyedeki tüm vatanseverler, demokratlar, aydınlar, milliyetçiler, dindarlar ve tüm kesimler birleşecek. Adaletten, hukuktan, demokrasiden, insan haklarından, Cumhuriyetin değerlerinden yana olan tüm vatandaşlarımız bir tarafta yer alacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ömer, Yılmaz:, 24, Haziran,, Sandık, Kaçırma, Seçimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı