Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 00:58
 
Orhan Tatlı: 31 Mart'ta Etimesgut'a Zafer Anıtını Dikelim
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, AK Parti’den Etimesgut Belediye Başkan Aday Adayı olan Orhan Tatlı, gazetemize iddialı konuştu.
Etimesgut Haberi
Orhan Tatlı: 31 Mart'ta Etimesgut'a Zafer Anıtını Dikelim

Tatlı, Etimesgut’un gelişmesinde ve kalkınmasında emek veren tüm siyasetçilere seslenerek “Beraber hareket edelim. Yanlış hesap yapmayalım. Yanlış hesap saraydan döner” diye konuştu.

BENİM DEĞİL BİZİM ADAYIMIZ DİYELİM!

Tatlı, AK Parti’nin Genel Seçimlerde Etimesgut’ta birinci parti olmasına rağmen yerelde başarılı olamamasının sebebini AK Parti karşıtı gizli ittifak ve işbirliğinin olduğunu belirterek şunları söyledi:

“AK Parti, Etimesgut’ta birinci parti olmasına rağmen AK Parti karşıtı gizli ittifak ve işbirliği belediyeyi yönetmektedir. Milletle ittifak yaparak şahsi hesaplarımızı bir kenara bırakmalıyız. Durmak yok, yola devam diyerek, kollarımızı sıvayarak 94 ruhuyla yeniden maneviyatı üstün tutan Halka Hizmet Hak’ka Hizmettir diyerek rüşvet alan da veren de melundur yazısını Belediyemizin kapısına yeniden yazarak, yandaş belediyecilik anlayışını değil bizim belediyecilik anlayışını Etimesgut’a hakim kılalım.”

Orhan Tatlı, Ankara siyasetçilerine seslenerek “Benim yakınım, benim adamım, benim tanıdığım demeyelim. Bizim adayımız diyerek daha önce olduğu gibi Etimesgut’ta seçimi alarak 31 Mart’ta zafer anıtını dikelim” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, 31, Mart'ta, Etimesgut'a, Zafer, Anıtını, Dikelim,
Yorumlar
Haber Yazılımı