Haber Detayı
19 Şubat 2018 - Pazartesi 10:44
 
Orhan Tatlı: Anayasamız İflas Etmiş
Milli Görüş’ün önde gelen isimlerinden Orhan Tatlı, yaptığı açıklamasında bize giydirilen batı gömleğinin artık yıprandığını söyledi.
Güncel Haberi
Orhan Tatlı: Anayasamız İflas Etmiş

Milli Görüş Önderi Orhan Tatlı, gazetemize yaptığı açıklamada “Tazminat fermanıyla başlayan batı taklitçiliği, Müslüman Osmanlı topraklarında bizim bedenimize uymayan, ahlak ve maneviyattan uzak, milletimize giydirilen batı gömleği yıpranmış, kullanılamaz hale gelmiştir” dedi.

ERBAKAN HOCA’MIZ YILLAR ÖNCE SÖYLEMİŞTİ

Tatlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında son zamanlarda basında çıkan cinsel istismar haberlerine dikkat çekerek “Son zamanda basında çıkan istismar haberleri milletimizin tarihine, kültürüne, inancına, geleneklerine uymayan, batıda türemiş ahlaksız, sapık cinsel istismarlar ve uygulamalar ülkemizde büyük travmalara neden neden olmaktadır. Meclis Başkanımız İsmail Kahraman, ‘Dindar Anayasa istiyoruz’ şeklinde açıklama yapınca ülkemizdeki batı hayranları, batı taklitçileri, misyoner kafalar, İslam düşmanları, idam karşıtları İsmail Kahraman’a büyük tepki göstermişlerdir. Milli Görüş Lideri Erbakan Hocamız 40 yıl milletimize Ahmetin, Mehmet’in, Hasan’ın, Hans’ın yazdığı kitap Anayasa ile bu dünyada huzur ve mutluluk olsaydı Allah Peygamberi ve Kur’an-ı göndermezdi demişti” açıklamasında bulundu.

DİNDAR ANAYASAMIZ OLACAK!

Tatlı, sözlerine şöyle devam etti: “Milli Görüş önderi olarak söylüyorum. Herkes bilsin ki Adil Düzen, İslami Anayasa’dan başka çözüm ve kurtuluş yoktur. Başkanlık sistemiyle milletimizin bedenine, ruhuna, ahlak ve maneviyatına uygun Adil Düzen, Dindar Anayasa olacaktır.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Anayasamız, İflas, Etmiş,
Yorumlar
Haber Yazılımı