Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 11:29
 
Orhan Tatlı: Etimesgut'tan Özhaseki'ye Tam Destek!
AK Parti’den Etimesgut Belediye Başkan A. Adayı olan Orhan Tatlı, Büyükşehir Adayı Mehmet Özhaseki’ye başta Etimesgut olmak üzere tüm Ankaranın destek vereceğini söyledi.
Etimesgut Haberi
Orhan Tatlı: Etimesgut'tan Özhaseki'ye Tam Destek!

    Ak Parti Etmesgut Belediye Başkan A.Adayı Orhan Tatlı, AK Parti’nin ve MHP’nin ortak ittifakıyla Ankara Büyükşehir belediye başkan Adayı Mehmet Özhaseki’ye Etimesgut’un tam destek verdiğini belirterek “Sayın Özhaseki’nin dün yaptığı hizmetler ve belediyecilikteki tecrübesi Ankaramızda yapacağı hizmetlerin teminatıdır” diye konuştu.

Orhan Tatlı, Mehmet Özhaseki hakkında gazetemize şunları söyledi:
“Ülkemize, Kayserimize yaptıği efsane hizmetleri 80 milyon insanımız taktir ettiği gibi, Başkentimizde yaşayan tüm vatantaşlarimiz Kürtler, Türkler, Lazlar, Çerkezler, Aleviler, Sunniler, bizi biz yapan bütün değerlerimiz, Trabzonlular,Yozgatlılar, Çorumlular, Çankırılar, Erzurumlular vs hemşerilerimiz, illerimizden gelip evine helal ekmek getirmek için Ankaramizda çalışan vatandaşlarımız, Ankara’da ikamet eden Kayseri’de  efsane belediyecilik  hizmetleri yapan Mehmet Özhaseki başkanımıza oy vererek sahip çikacaktiır.”

    Etimesgutlulara ve vatandaşlarımıza seslenen Orhan Tatlı, “Bizim seçme hakkımız olduğu gibi seçilme hakkımızda vardir. Muhalefet partisi Genel Başkani  Başkentimizi Kayserili yönetemez diye seviyesizce, hepimize bütün seçmenlerimize hakaret ederek siz oy vereceksiniz, neyinize seçilmek gibi  tek parti dönemini cağrıştıran açiklaması, CHP Zihniyeti  vatandaşi sadece oy veren bir topluluk olarak gören iflas etmiş anlayış, kimlik ayrımı yapan değerlerimize, inaçlarımıza her fırsatta hakaret eden zihniyetini kusmaktadır. Ülkücü hareketin, Akıncıların, tüm şehitlerimizin  katilleri HDP ve onunla birlikte hareket eden CHP’nin adayı Mansur Yavaş Ülkücü kimliğine, Şehitlerimize, Gazilerimize, 15 Temmuz Gazi Ankaramıza ihanet etmiştir.
    Küçük bir ilçemizde belediye başkanliği yapmaktan başka hiç bir marifeti olmayan, rozet yoksunu adayı Beypazarına ne hizmet etti ki, Ankara’ya ne yapsın.
   Başta Ankaralilar olmak üzere hizmet siyasetini benimsemiş 5 dönem Melih Gökçek’e destek verdiği gibi çalışkan Mehmet Özhaseki’ye hemşerilerimiz sahip çıkacaktır.
   31 Mart olayını unutmadık. İslam halifesi Abdulhamit Han’ı tahttan indirerek Osmanlı yıkan  dönemin darbeci zihniyeti İngiliz oyunlariyla yönetimi ele geçiren sahte kahramanlar FETÖ’cü subayların kurduğu ittiat ve terakkinin bugünün siyasi uzantılarını sandığa  gömerek günümüzün Abdülhamit Han’ına  Erdoğan’a milletimiz sahip çıkacaktır.  Osmanlı düşmanı, Erdoğan düşmanı , darbeci, batı taklitçisi iş birlikci zihniyetin sonu gelmiştir.

    Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor.
   Erbakan’ın Milli görüşü, Türkeş’in ülkücü hareketi, Muhsin’in Nizam-ı Alemi, hep birlikte Türkiye çatısı  altında birleşen  Cumhur itifakı mutlaka kazanacak. Bati taklitçisi iş birlikci zillet itifakı kaybedecektir.

    Etimesgut olarak Milliyetçiyiz, devletciyiz, Ülkücüyüz, Nizam-i alemciyiz, Milli görüşcüyüz ve Cumhur İttifakının yanındayız.”
açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Etimesgut'tan, Özhaseki'ye, Tam, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı