Haber Detayı
01 Mart 2018 - Perşembe 23:27
 
Orhan Tatlı: Milli Görüş, Cumhur İttifakın Kendisidir
“Cumhur İttifakı; Milletin, Milli Görüş’ün eseridir” diyen Milli Görüş Önderi Orhan Tatlı “ Eski işbirlikçi düzenin ittifakı ile yeni düzenin ittifak görüşmeleri yasalaşıyor” açıklamasında bulundu.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Milli Görüş, Cumhur İttifakın Kendisidir

BÜYÜK TÜRKİYE’YE ÇOK YAKINIZ

Milli Görüş önderi Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 “Liderimiz Necmettin Erbakan hocamızın ölümünün 7. Senesinde yeni İttifak görüşmelerine şahit olmaktayız. Milli Görüş’ün liderinin hedefi olan yeniden BÜYÜK TÜRKİYE, yeni bir dünya kurmak, Muhasır Medeniyet hedeflerine ulaşmaya yakın olduğumuz şu günlerde eski düzenin fosil kafalıları menfaatlerini korumak için kendi aralarında işbirlikçilik yaparak Atatürk’ün partisi olduğunu iddia eden CHP; Erbakan’ın ismini kullanan Saadet Partisi ve Abdullah Öcalan’ın partisi HDP ile koalisyon kurmak için kulis yapıyor. Bu kulis faaliyetlerini de kamuoyuna yansıtmaktadır.

SP, FETÖ’NÜN UYDUSU HALİNE GELDİ

17-25 Aralık operasyonunda, Gezi Olaylarında, 15 Temmuz Darbe girişiminde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Referandum seçimlerinde paralel yapı Fethullah Terör Örgütü’nün (FETÖ) uydusu haline gelen Saadet Partisi’nin CHP, HDP ile daha önce yaptığı birlikteliği Başkan seçiminde taçlandırması bizleri, Erbakan gönüllüleri olarak şaşırtmamaktadır.

Bizi şaşırtan, toplumun karşısında hiçbir karşılığı kalmamış ve en son yapılan seçimlerde 0,5 oy alan işbirlikçi paralel yapının uydusu haline gelmiş CHP ve HDP sevicisi Erdoğan düşmanlarının 28 Şubatçı kalemşörler tarafından Erbakan hocamızın sağlığında PKK’dan tehlikelidir’ dedikleri Refah, Fazilet ve Saadet Partisi’ni, Erbakan hocamızın ölümünden sonra Saadet Partisi yönetimini ayak oyunlarıyla ele geçiren yöneticileri, Kayseri misali eşeği boyayıp başka bir şeymiş gibi satmaya kalkışmaları milletimizi yanıltmaya çalışmaları bizi derinden üzmektedir.

Erbakan hocamızın ölümünden sonra Saadet Partisi’nin devlet düşmanı, Erbakan düşmanı, Erdoğan düşmanı gizli kilipto sapatayist yapılanması taşıyan yöneticilerin deşifre olmasıdır. Yeni düzenin kurucu partileri MHP ve AK Parti, Yeniden Büyük Türkiye kurmak için yasal faaliyetler başlatmıştır. Büyük İsrail Projesini yırtıp atmak, Büyük Osmanlı Projesi’ni gerçekleştirmek için Siyonizmin askerleriyle mücadele ederken birileri Erdoğan düşmanlığı ve hasetçilik hastalığına kapılmıştır. İttifak görüşmelerinde, programlarında Atatürk ve Erbakan ismi kullanılarak şuursuzca savaş halinde olduğumuz, beka mücadelesi verdiğimiz şu günlerde devleti, hükümeti, Silahlı Kuvvetlerimizi eleştirmektedirler. Atatürk ve Erbakan sevenleri de CHP, SP, HDP İttifak görüşmelerine şahit olmaktadır.

Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya kurmak için 50 yıldan beri Milli Görüş Hareketi, Ülkücü Hareket ve Nizam-ı Alem hareketi şehit vererek bedel ödemektedir.”

CUMHUR İTTİFAKI HEDEFİNE ULAŞACAK!

Milli Görüş önderi olarak Cumhur İttifakı’nın karşısında duranları uyardığını belirten Orhan Tatlı  “Milli Görüş önderi olarak uyarıyorum; herkes hatasından vazgeçsin. Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir dünya kuruluyor. Eski düzenden medet bekleyen işbirlikçiler, fosil kafalılar, Atatürk istimrarcıları, HDP şak şakçıları, Erdoğan düşmanları aklınızı başınıza alın. Cumhur İttifakı hedefine ulaşacaktır.

Başkanlık sistemine muhalefet edenler, eski düzende ısrar edenler yenilecektir. AK Parti, MHP, BBP (Milli Görüş, Ülkücü Hareket, Nizam-ı Alem) İttifakı mutlaka galip gelecektir. Atatürk istimrarcıları, Erdoğan düşmanları yenilecektir. Erbakan’ın arkasına sığınan CHP, Terör örgütlerinin arkasına sığınan, PYD, PKK’ya sırtını sırtını dayayan HDP. Sizin bu millete birilerini istismar etmekten başka söyleyecek ne sözünüz, ne de vizyonunuz var. Başkanlık sistemiyle Adil yeni dünya düzeni mutlaka kurulacaktır” diye konuştu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Milli, Görüş,, Cumhur, İttifakın, Kendisidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı