Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 13:36
 
Roller Kalem Çeşitleri
Roller kalemler görüntü şekli ile tükenmez kaleme, yazı tipiyle de dolma kaleme benzerler. Tükenmez kalemler ile neredeyse tüm yüzeylere yazı yazabiliriniz.
Güncel Haberi
Roller Kalem Çeşitleri

Roller kalemler görüntü şekli ile tükenmez kaleme, yazı tipiyle de dolma kaleme benzerler. Tükenmez kalemler ile neredeyse tüm yüzeylere yazı yazabiliriniz. Mesela yumuşak bir peçeteye tükenmez kalem ile not alabilirken, roller kalem ile pek mümkün olamaz. Yazmaya çalıştığınız yüzey yumuşak olduğu için yazınız dağılacaktır.

Genel olarak iş adamlarının imza atmak için kullandıkları kalem çeşididir. Kâğıt gibi yüzeylerde mükemmel izler bırakır. Tükenmez kalem gibi her yüzeye yazı yazamadığımız bu kalemler bazı özel işler için kullanılmaktadır.

 

Roller Kalem Özellikleri

Roller kalemler, tükenmez kalem gibi belli bir süre kullanıp mürekkebi bittiği zaman atacağımız kalem çeşitlerinden değildir. Kullan at kalemi değildir kısacası. Dolma kalemler gibi iyi kullanıldığı takdirde uzun zaman kalemliğimizde yerini koruyacaktır.

Kendi içinde birçok uç çeşidi barındıran bir üründür. Dış kısım genellikle çelikten üretilmiştir. Roller kalem kullananlar için iyi bakılması gereken kısım iç kısımdır. Haznesi ve ucu değişebilir. Farklı uç kalınlıkları vardır. Eğer incelemek isterseniz https://www.kayakirtasiye.com.tr/jel-roller-pilot-kalemler adresinden inceleye bilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Roller, Kalem, Çeşitleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı