Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 21:01
 
Saadet Partisi, Ayaş'ta Çok İddialı
Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz Zeyrek "31 Mart Yerel Seçimlerinde Her kesimden Oy Alacak Bir Aday İle Ayaş Belediyesini Alacağız" açıklamasında bulundu.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi, Ayaş'ta Çok İddialı

Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz Zeyrek“Seçimlere Ayaş’ı kazanacak bir adayla gireceğiz.”dedi. İlçe başkanı Zeyrek “Yerel seçimler hem ilçemiz hem ülkemiz adına büyük bir önem arz etmektedir. Biz 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Ayaş’ı Milli Görüş belediyeciliği ile tanıştırmak için var gücümüzle çalışacağız. İnanmak başarmanın yarısıdır, inanırsanız kazanmak mümkündür” dedi.

“ Ayaş'ta En Güçlü Adayı Biz Çıkaracağız”

Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz Zeyrek gazetemize yaptığı açıklamada isim vermekten kaçınarak aday çıkaracaklarını belirtti.

Zeyrek, “Saadet Partisi olarak Ayaş’ da adayımız olacaktır. Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili istişareler devam ediyor. Bu istişarelerin sonucunda Adayımızın ismini önümüzdeki günlerde açıklayarak kamuoyuna sunacağız.Yalnız şunu da özellikle belirtebiliriz ki adayımız oldukça kuvvetli ve her kesimden kabul gören bir isim olacak”dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Saadet, Partisi,, Ayaş'ta, Çok, İddialı,
Yorumlar
Haber Yazılımı