Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 23:29
 
Saadet Partisi, Ayaş'ta Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığı Köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi, Ayaş'ta Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yapılan ziyaretler ile ilgili bilgi veren Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz ZEYREK "Yeni Dönem çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz" dedi.
 
İlçe Başkanı Cengiz ZEYREK yapmış olduğu açıklamada şu görüşlere yer verdi " Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin Çalışıyoruz inancıyla 31 Mart seçimlerinin hemen arkadasından Ayaş'ımızın manevi önderi Bünyamin Ayaş-i Hazretlerinin kabrini ziyaret ederek Yeni Dönem çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.
Yeni dönem programımız çerçevesinde ziyaret etmiş olduğumuz köylerimizde öncelikle 31 Mart seçimlerinde göreve başlayan Muhtarlarımızı ziyaret ediyor ve Muhtarlarımıza DAVAM kitabımızı hediye ediyor,köyümüz ile alakalı fikir alışverişinde bulunuyoruz.Hemen arkasından gitmiş olduğumuz köyümüzde daha önce belirlemiş olduğumuz kişileri ziyaret ediyor,kahvehaneri dolaşıyor ve esnaflarımızı ziyaret ederek davamızı anlatmaya gayret ediyoruz.
Şunu açıkça ifade edelim ki gittiğimiz her yerde İnsanlarımız 'Allah sizlerden razı olsun bizlerin derdini dinleyen,seçimler dışında bizleri ziyaret eden bi siz varsınız' diyerek bizleri bağırlarına basıyorlar.
Bu hafta Oltan,İlhan,Ilıca,Gökçebağ ve Pınaryaka köylerimizi Ankara İl Başkan Yardımcılarımız ile ziyaret ettik.

Her geçen gün YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE ve YENİ BİR DÜNYA hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz.."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Saadet, Partisi,, Ayaş'ta, Köy, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı