Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 22:22
 
Sincan Belediyesi'nde Cuma Günleri "Halk Günü"
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Cuma günleri vatandaşla buluşmaya devam ediyor.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nde Cuma Günleri

Her hafta farklı bir hizmet binasında düzenlenen halk günleri, Sincan merkez bina ile Yenikent ve Temelli ek hizmet binalarında gerçekleştiriliyor. Başkan Ercan’la görüşmek isteyen vatandaşlar randevusuz halk günlerine katılabiliyor.

Sincanlılarla tek tek konuşup ilgilenen Başkan Ercan, istekleri not alıp ilgili birimleri yönlendiriyor. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ı halk günlerinde sadece büyükler değil çocuklar da ziyaret ediyor. Kimi karnesini göstermek ve başarısını paylaşmak isterken kimiyse sadece başkan ile fotoğraf çektirmek istiyor. Belediye ekipleri tarafından ikramlarla karşılanan minikler, Başkan Ercan’la konuşmak için birbirleriyle yarışıyor. Çocuklarla yakından ilgilenen Ercan isteklerini de sabırla dinliyor.

Halk Günleri’ne Başkan Ercan’a çalışmalarından dolayı teşekkür etmek üzere gelen vatandaşların çokluğu da dikkat çekiyor. Yapılan hizmetleri birinci ağızdan dinlemek isteyen bazı vatandaşlar ise Halk Günleri’ne sadece Başkan Ercan’ı görmek ve tanışmak için geldiğini belirtiyor.

“ANA EKSENİMİZ İNSAN”

Belediyecilik anlayışının ana eksenine insanı koyduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan vatandaşlarla istişarelerinin devam edeceğinin altını çizdi. Başkan Ercan “Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Sincanlı dostlarımız, randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkânı buluyor. Bizler de elimizden geldiğince, istek ve önerilerini ileten vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşın sorunu, bizim sorunumuzdur” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi'nde, Cuma, Günleri, "Halk, Günü",
Yorumlar
ağ bitiş -->
Haber Yazılımı