Haber Detayı
21 Şubat 2021 - Pazar 10:17
 
Sincan'da CHP'ye Üye Katılım Programı Düzenlendi
CHP Sincan İlçe Örgütü tarafından düzenlenen bir programla 281 kişi partiye katıldı. Değişik partilerden CHP’ye katılanlar arasında Tatlar ve İstiklal Mahallesi muhtarları da bulunuyor.
Sincan Haberi
Sincan'da CHP'ye Üye Katılım Programı Düzenlendi

CHP Ankara İl Başkanlığı tarafından ‘Üye Ol Umut Ol’ sloganı ile başlatılan yeni üye kampanyası kapsamında Sincan'da  281 kişi CHP’ye katıldı. 
 
Yeni üyeler için düzenlenen ve  pandemi nedeniyle açık havada yapılan törene, CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, CHP Ankara Milletvekilleri Levent Gök, Yıldırım Kaya, Nihat Yeşil, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, İl Başkan Yardımcıları, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, CHP Etimesgut İlçe Başkanı Onur Öktem, CHP Keçiören İlçe Başkanı Bülent Gündoğan, İYİ Parti’li ve CHP’li Sincan Belediye Meclis üyeleri katıldı.
 
Ömer Yılmaz:  CHP İktidarına Yürüyoruz
 
Üye katılım programında konuşan CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, "Türkiye'mizin ve Sincan’ımızın aydınlık geleceğine omuz verecek yeni yol arkadaşlarımızın katılımını yapıyoruz. Yeni üyelerimizle birlikte CHP iktidarına birlikte yürüyeceğiz. Halkın sorunlarını yok sayan siyasal anlayış ilk seçimde son bulacak. İktidara Genel Başkanımızın dediği gibi tüm dostlarımızla hedefe yürüyeceğiz. Yeni üyelerimize ailemize hoş geldiniz diyorum" dedi. 
 
Resim
 
 
CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ise yaptığı konuşmasında CHP Sincan İlçe Örgütüne teşekkür ederken geçtiğimiz günlerde Pursaklar ve Bala ilçelerinde de aynı programı gerçekleştirdiklerini belirtti. CHP’nin yeni katılımlar ile daha da güçlendiğini sözlerine ekleyen Ali Hikmet Akıllı periyodik olarak her ilçede bu tür programları gerçekleştireceklerini söyledi.   
 
CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı da  yaptığı konuşmasında "Bugün partimize katılanlar içinde AK Parti'den katılımlar var. İnsanlar neden iktidarı bırakıp muhalefet partisine gelir? Bunu sorgulamak lazım. Bu iktidarın hikayesi bitti. İktidara gelirken söylemiş olduklarının tam tersine yapar hale geldiler. Huzur, barış, zenginlik vaat ediyorlardı, şimdi hiç biri kalmadı. Vesayeti ortadan kaldıracağız diyorlardı, başka bir partinin vesayeti altına girdiler. AK Parti şu anda MHP’nin vesayeti altında." dedi.
 
Konuşmalardan sonra Oğuz Kağan Salıcı, Sincan İstiklal Mahallesi Muhtarı Selahattin Tola ve Tatlar Mahallesi Muhtarı Sırrı Kaya’ya ilk rozeti taktı. Tören diğer yeni üyelere rozetlerinin takılması ile sona erdi.
 
Resim
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, CHP'ye, Üye, Katılım, Programı, Düzenlendi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı