Haber Detayı
03 Ekim 2018 - Çarşamba 01:35
 
Sincan'da 'Yaşlılar Günü' Unutulmadı
Sincan’da “Dünya Yaşlılar Günü” kutlandı. Sincan Belediyesi 1 Ekim “Dünya Yaşlılar Günü” vesilesiyle Güngörmüşler konaklarında özel bir program düzenledi.
Sincan Haberi
Sincan'da 'Yaşlılar Günü' Unutulmadı

Sincan Belediyesi, güngörmüşleri “Dünya Yaşlılar Günü”nde de yalnız bırakmadı. Konaklarda güngörmüş büyüklerimize özel “Bereket büyüklerle beraberdir” adlı seminer verildi. Uzman konuşmacılar güngörmüşlerle bol bol sohbet etti.

“BİZİ BU GÜNDE DE UNUTMADILAR”

Konaklarda bir yandan çaylarını yudumlayan bir yandan da hoş vakit geçiren güngörmüşler hatırlanmanın mutluluğunu yaşadı. Sincan Belediyesinin “Dünya Yaşlılar Günü”nde kendilerini unutmayarak böyle bir etkinlik düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden güngörmüşler Başkan Ercan’a teşekkür etti.

“BÜYÜKLERİMİZ HER ZAMAN BAŞ TACIMIZ”

Güngörmüşlerin rahat etmesini çok önemsediklerini ifade eden Başkan Ercan “Sadece bir gün değil, her zaman büyüklerimizin yanındayız. Büyüklerimizin tecrübeleri bizlere yol göstermektedir. Tüm büyüklerimin Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, kendilerine en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum “diye konuştu. Başkan Ercan, “Güngörmüş büyüklerimiz için biz de Sincan Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde çalışmaya gayret ediyoruz. İnşallah hizmetlerimizden memnun olup bize dua edersiniz” sözleriyle de büyüklerden dua istedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, 'Yaşlılar, Günü', Unutulmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı