Haber Detayı
29 Mart 2015 - Pazar 18:46
 
Sincan Belediyesi'nin Kursları Devam Ediyor
Sincan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği hobi ve meslek kursları için kayıtlar devam ediyor.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nin Kursları Devam Ediyor

Sincan Belediyesi hobi ve meslek edindirme kurslarına kayıtlar devam ediyor. Sincan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ücretsiz hobi ve meslek kurslarına kayıt yaptırmak ise artık daha kolay… www.sincan.bel.tr adresine girip kayıt yaptırabilen vatandaşlar istediği kursu ve saati seçebiliyor. Ayrıca isteyen vatandaşlar 444 4 762 numaralı telefondan da kurslara kayıt yaptırabiliyor. Kurslara olan katılımı ve ilgiyi artırmayı amaçlayan Sincan Belediyesi bu hizmet ile vatandaşa büyük bir kolaylık da sağlıyor.

Yerel Yönetimlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem vermesi gerektiğini vurgulayan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “Vatandaşımız bu kurslar sayesinde hem yeteneklerini geliştiriyor hem de yeni beceriler kazanabiliyor. Hobi meslek edindirme kurslarına olan ilgi de bizleri oldukça memnun ediyor. 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek olan kurslar tüm yıl boyunca da vatandaşımıza hizmet vermeye devam edecek.” dedi.

22 FARKLI KURS

Uzman eğitmenler tarafından verilen kurslar 22 farklı alandan oluşuyor.  Kursiyerler; Bilgisayar, İngilizce, diksiyon, resim, ebru, bağlama, gitar, takı tasarımı, aşçılık, beden ve işaret dili, Arapça, giyim, voleybol gibi birçok alanda eğitim görebiliyor. Kursların neticesinde ise başarılı olan kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip oluyo

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi, İlçe, Halk, Eğitim, Merkezi’nin, düzenlediği, hobi, meslek,
Yorumlar
Haber Yazılımı