Haber Detayı
24 Ekim 2013 - Perşembe 02:22
 
Sincan Yozgatlılar Derneği Yeni Adresine Taşındı
Sincan Yozgatlılar Derneği, yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
Sincan Haberi
Sincan Yozgatlılar Derneği Yeni Adresine Taşındı

    1994 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana kesintisiz hizmet veren Sincan Yozgatlılar Derneği Başkanı Hamdi Yılmaz, Derneğin Ankara Caddesi İş Bankası karşısında bulunan yeni hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında “Sincanımızın gelişmesi, şehirleşmesini tamamlaması ve hak ettiği noktaya ulaşması için bu zamana kadar nasıl elimizden geleni yapmışsak bundan sonra da aynı şeilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.
   Hamdi Yılmaz, “Sincan’dan Yozgat’a gönül köprüsü kurduğumuzu düşünüyoruz” derken, “Sincan Yozgatlılar Derneği olarak Ankara, Yozgat, Sincan ve hatta Türkiye’de etkimizin olduğunu biliyoruz ve bu etkiyi yapmış olduğumuz faaliyetlerle daha da ileriye götürmekte kararlıyız. Bugüne kadar değişik adreslerde faaliyetlerini yürüten derneğimiz bundan böyle Ankara Cad. İstek İş Merkezi 5/13 adresinde değerli dostlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Ayrıca üye kayıt işlemimiz hızla devam etmektedir. Üye olmak isteyen hemşerilerimizin nüfus cüzdanı fotokopileriyle derneğimize müracaat etmeleri yeterlidir. Kapımız herkese açıktır.” diye konuştu.
   Hamdi Yılmaz, Yozgat’ın arabaşısı, testi kebabı ile ve misafirperverliği ile meşhur olduğunu söylerken “Hemşerilerimizin derneğimize sahiplenmesini istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Sincan, Yozgatlılar, Derneği, yeni, yerinde, hizmet, vermeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı