Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 23:02
 
Sinterflex Hakkında
Tamamen dayanıklı, yanmaz ve yanmaz, hafif, ısı yalıtımı ve alüminyum T-şekilli bir çerçevenin yapımı alanındaki mimari projelere ve dış mekan teknolojilerine yeni bir bakış atmanızı sağlar.
Ekonomi Haberi
Sinterflex Hakkında

Tamamen dayanıklı, yanmaz ve yanmaz, hafif, ısı yalıtımı ve alüminyum T-şekilli bir çerçevenin yapımı alanındaki mimari projelere ve dış mekan teknolojilerine yeni bir bakış atmanızı sağlar. Koruyucu sır tabakası ve yüzeydeki porselen yapı sayesinde, güçlü asit yağmuru, kir tutmaz, suyla kolay temizlenir, 1 m'den 1'e kadar istenilen renk ve dokuda çeşitli yüzey seçeneklerine sahip esnek seramik plakalar kullanılır. Kolayca delilip kesilebilen sinterflex 3 m ebatlarındadır.

 

 Sinterflex Uygulama Modu

 Boyutları projeye uygun olarak hesaplanan ve alt üst kısımdaki askının özel enine taşıyıcı profilleri ile kaplı Sinterflex cephelerin kaplanması için kompozit kompozit porselen seramik plakalar hazırlanan alüminyum yapı üzerinde özel alüminyum klipsler kullanılarak askıya alınmıştır.

 Boyutları projeye karşılık gelen plakalar, poliüretan esaslı yapıştırıcı yardımı ile dikey destekleyici T profillerine tutturulmuştur. Sistem her türlü bina cephesini dış hava koşullarından korur; Aynı zamanda, ısı, su ve ses yalıtımı sağlayan bir uygulama şekli ile enerji tasarrufu sağlar.

 Hafif, estetik, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve ateşe, asit solventlerine ve lekelere dayanıklı beton ve demir bileşenlere göre 65 kat daha iyi ısı yalıtımı sağlar. Sinterflex cephe kaplaması, inşaat sektöründe ve mimaride kullanılan geleceğin yenilikçi malzemesi olacaktır.

 Standart cam ve seramik kesiciler, bilgisayar kontrollü otomatik kesme ve delme makineleri kullanılarak boyutlandırılabilir. Bir sinterflex cephesinin açılması, cam veya benzeri malzemeler için kullanılan aletler ve matkaplar kullanılarak veya diğer iyi bilinen otomatik aletler kullanılarak delinebilir.

 Sinterflex cephe temizleme işlemi pürüzsüz, kir tutmaz bir yapıya sahiptir. Gerekirse, su ve iyi bilinen temizlik maddeleriyle kolayca temizlenebilir. Tutucunun montaj profilleri Sinterflex malzemenin arka yüzeyinin altında ve üstünde poliüretan ile sabitlenmiştir. Sinterflex plaka destek profiline alüminyum klipslerle tutturulur.

 

 Özel Tasarım Sinterflex Uygulaması

 Projeye uygun olarak tasarlanan sinterflex cephe kaplaması, alt ve üst kısımlarda özel kesitli taşıyıcı süspansiyon profilleri poliüretan yapıştırıcı ile lamine edilmiştir. Boya kalemleri bile kolayca temizlenir. Geleneksel seramik üretim işlemleriyle karşılaştırıldığında, gaz ve toz emisyonları 20 kat daha düşüktür ve CO2 emisyonları 1000 kat daha düşüktür. Isı iletkenlik katsayısı W / mk 1.2, nem genleşmesi 0 olarak bilinir.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sinterflex, Hakkında,
Yorumlar
Haber Yazılımı