Haber Detayı
02 Şubat 2017 - Perşembe 12:35
 
Sosyal Medya Fenomenleri ANKAmall'da Buluşuyor
ANKAmall sosyal medya fenomenlerini 4 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlikte bir araya getiriyor.
Güncel Haberi
Sosyal Medya Fenomenleri ANKAmall'da Buluşuyor

Twitter fenomeni Semih Varol, Vine ve Youtube fenomeni Koray İzitaş ile Sosyal Medya Uzmanı ve Twitter Fenomeni Mehmet Burak Torun AVM’deki etkinlikte hayranlarıyla buluşacaklar.

ANKAmall sosyal medya fenomenlerini Ankaralılarla buluşturuyor. Sosyal medyada yaptıkları yorumlar, çektikleri videolar ve yayınladıkları fotoğraflarıyla büyük beğeni toplayan ve binlerce takipçisi bulunan fenomenler Semih Varol, Koray İzitaş ve Mehmet Burak Torun 4 Şubat tarihinde Ankaralılarla buluşacak.  Fenomenler 15.00-18.00 saatleri arasında AVM’de hayranlarını bekliyor olacak.

AVM içerisinde bulunan özel set-up alanında hayranlarıyla bir araya gelecek olan fenomenler misafirleriyle hem sohbet edecek hem fotoğraf çektirecek hem de bu anları sosyal medya hesaplarından duyurarak takipçileriyle de paylaşacaklar.

ANKAmall’da Fenomenler geçidi Şubat ayı boyunca devam edecek

4 Şubat’ta gerçekleşecek olan etkinlik sonrası ünlüler geçidi ay sonuna kadar devam edecek. Her hafta sonu fenomenleri ağırlayacak ANKAmall’da 11 Şubat’ta ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, 18 Şubat’ta Şair ve Yazar Kahraman Tazeoğlu, 25 Şubat’ta da Pedagog ve Yazar Gözde Erdoğan AVM’deki etkinliklerde sevenleriyle bir araya gelecekler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: ANKAmall, sosyal, medya, fenomenlerini, 4, Şubat’ta, düzenleyeceği, etkinlikte,
Yorumlar
Haber Yazılımı