Haber Detayı
14 Mayıs 2013 - Salı 01:19
 
Süleyman Çırak, Sincan'a Hazırlanıyor
Sincan Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Mimar Süleyman Çırak, ilk ciddi toplantısını Sincan Sanayi Sitesi’nden gerçekleştirdi.
Sincan Haberi
Süleyman Çırak, Sincan'a Hazırlanıyor

Ak Parti’den Sincan Belediye Başkanlığına aday adayı olan ÇIRAK, Sincan Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Sincan’da doğup büyüdüğünü ve Sincan Sanayi Sitesinin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyleyen ÇIRAK, burada esnaflara yönelik yaptığı konuşmasında “Okul yıllarımda her yaz tatilinde sanayinin yolunu tutardım. Bana çok emeği geçen esnaf ağabeylerim oldu. Şimdi ne mutlu ki onlara hizmet etmek için karşılarındayım. Sincan Sanayi Sitesi’nin çehresini baştan aşağıya değiştireceğiz. Sanayi Sitesinin sorunları basit. Sadece çözüm için biraz gayret gerek. Bu inanç bizde ve ekibimizde mevcut. Bizim görevimiz teknoloji ve alt yapısı ile en iyi yapıları inşa etmek. Yerleşim planlarını hep beraber yapacağız. Onlar benden bunun sözünü istediler. Bende onlara hitaben çıraklık yıllarımda emret usta diyordum. Şimdi de aynı. Siz emredin esnafım ben yapayım diyorum. Sanayi esnafı her şeyin en iyisine layık” diye konuştu.

ÇIRAK “SİNTİM” Sincan Sanayi ve Ticaret Merkezi projesinin yanında ayrıca önemli projelerinden olan “SİNRAY” Sincan Raylı Sistem Ulaşım Ağı, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Belediye Başkanlık Binası ve Mahalle Yönetim Merkezlerinden bahsederek sanayi esnafının beğenisi aldı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Sincan, Belediye, Başkanlığına, aday, adayı, olduğunu, açıklayan, Mimar, Süleyma
Yorumlar
Haber Yazılımı