Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 12:43
 
Tektaş Kolye
Kolye bayanların sıklıkla kullandığı takılardan biridir. Ve diğer takılar gibi anlamı olan günlerin en güzel hediyelerindendir.
Güncel Haberi
Tektaş Kolye

Kolye bayanların sıklıkla kullandığı takılardan biridir. Ve diğer takılar gibi anlamı olan günlerin en güzel hediyelerindendir.  Tektaş kolyelerde kullanılan değerli taş pırlanta elmas madeninden üretilir. Pırlanta sevgi ve bağlılığın sembolü olarak kolyelerde kullanılan değerli taşlardandır. Tektaş kolye  kadınlara hem zarafet katan hem de özel günlerin ışıltılı hediyesi olarak hep revaçta olmuştur. 

 

Tektaş Kolye Modelleri

Kolye modelleri kolye ucuna pırlantaların yerleştirilmesi ile oluşuyor.  Pırlantalar küçüklü büyüklü parçalardan oluşmakta tasarıma göre yerleştirilmektedir. Elmasın madeninin çıkarılması çok zordur. Eski zamanlarda da çok değerli olduğu bilinen elmas o zamanlar hastalıkları önlediğinde de inanılır. Tektaş kolye özel günlerde ya da günlük yaşantıda tasarlanan modellerle karşımıza çıkar. Kolyeleri diğer küpe ve yüzük gibi takılarla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Hiç geçmeyen modası ile yaratıcı tasarımlarla üretilir. Zevkinize göre alabileceğiniz zenginlikte seçenekler bulunur. Tektaş kolye olarak geçen isme dayanarak her zaman tek taş kullanıldığı düşünülmemelidir. Tasarıma göre değerli taş miktarı değişecektir. Anlam taşıyan özelliği ile beraber zarifliği de temsil etmektedir. https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-kolyeler sayfasından ziyaret ederek çeşitli modellere ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Tektaş, Kolye,
Yorumlar
Haber Yazılımı