Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 10:08
 
Tektaş Yüzükler
Adından da anlaşılacağı üzere bu aksesuarların ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda pırlanta serileri tektaş yüzükler olarak anılmaktaydı.
Güncel Haberi
Tektaş Yüzükler

Adından da anlaşılacağı üzere bu aksesuarların ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda pırlanta serileri tektaş yüzükler olarak anılmaktaydı. Zamanla çeşitleri artarak beştaş, kraliçe kesim, safir katkılı yüzükler ve tria adlı modelleri çıkan bu yüzükler müşterilerin beğenisine sunuldu. Yine de adı tektaş olarak anılmaya devam etmektedir. Sevenin sevdiğine alacağı en değerli hediyelerden birisi olan bu pırlanta yüzük modelleri her geçen gün çeşitlenerek alıcılara hitap etmektedir. Seçim yapılırken fiyat, ebat ve maden oranlarının hesaba katıldığı bu aksesuarların nesiller boyu muhafaza edilebilme özelliği de mevcuttur.

 

Hediyelerin En Güzelleri Tektaş Yüzükler

Takı koleksiyonunuza farklı ve yeni bir modeller katmak isterseniz bu konuda klasik ve modern kesimi bulunan tektaş yüzükler alabilirsiniz. Çok çeşitli olan modeller arasında yenilik ve gelenek arasında bulunanları mevcuttur. Sertifikalı olanları ile artı bir güven sağlayan yüzükler herhangi bir hasar veya değişim konularında yardımcı olmaktadır. İki taraf arasında bir sözleşme ve sigorta vazifesi gören sertifika olayı her geçen gün artarak müşterilerin güvenlerini almaya devam ediyor. Bütün ihtişamı ile gösterişlerini yansıtan modeller hakkında https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzukler sayfasını ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Tektaş, Yüzükler,
Yorumlar
Haber Yazılımı