Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 08:25
 
Tepebaşı Kurs Merkezi'ne Başvurular Başladı
Keçiören Belediyesi Tepebaşı Kurs Merkezi’nde YKS ve LGS kurs kayıtlarının başladığını duyuran Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok..
Keçiören Haberi
Tepebaşı Kurs Merkezi'ne Başvurular Başladı

Keçiören Belediyesi Tepebaşı Kurs Merkezi’nde YKS ve LGS kurs kayıtlarının başladığını duyuran Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Keçiören’e hizmetkâr olduğumuz 1994 yılından bugüne kadar eğitime destek konusunda elimizi taşın altına koyduk ve geleceğimiz olan gençlerimizin hep yanında olduk. Burs verme hizmetini de yine ilk göreve geldiğimiz 1994 yılında biz başlattık. YKS ve LGS’ye hazırlanan öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılı için Tepebaşı Kurs Merkezimize başvurularını yapabilirler” dedi.

 

WEB SİTESİNDEN BAŞVURU

Başkan Altınok, kurs merkezindeki öğrenci kapasitesini artırarak daha fazla öğrencinin geleceğine katkıda bulunacaklarını da vurgulayarak, “Tepebaşı Kurs Merkezimiz 31 Ağustos 2020’de başlayacak olan 2020-2021 eğitim öğretim yılı öncesinde YKS ve LGS’ye hazırlanan öğrencilerimizin kurs başvurularını almaya başladı.  Öğrenci ve öğretmen kapasitesini her yıl artırdığımız kurs merkezimize son başvuru tarihini 29 Temmuz olarak belirledik. Kurs merkezimizden eğitim almak isteyen öğrencilerimiz kayıtlarını belediyemizin kurumsal web sitesi üzerinden yapabilirler” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Tepebaşı, Kurs, Merkezi'ne, Başvurular, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı