Haber Detayı
21 Ocak 2016 - Perşembe 23:15
 
The LifeCo, Ankara'da İlk Şubesini Çayyolu'nda Açtı
Türkiye’de well-being/well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyon olan The LifeCo Sağlıklı Yaşam Merkezi, İstanbul, Bodrum, Antalya..
Sağlık Haberi
The LifeCo, Ankara'da İlk Şubesini Çayyolu'nda Açtı

Türkiye’de well-being/well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyon olan The LifeCo Sağlıklı Yaşam Merkezi, İstanbul, Bodrum, Antalya ve Phuket’in ardından Ankara’daki Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü içerisindeki yeni şubesiyle, daha sağlıklı ve zinde bir yaşamı tercih eden Ankaralılar’la buluştu

Türkiye’de well-being/well-aging, sağlıklı yaşama destek ve hastalıklardan korunma alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyon olan ‘The LifeCo Sağlıklı Yaşam Merkezi’, yurtiçinde ve yurtdışında büyümeye devam ediyor. İstanbul, Bodrum ve Antalya’daki şubelerinin ardından ilk yurt dışı merkezinin kapılarını Kasım ayında Tayland’ın gözde tatil beldesi Phuket’te açan The LifeCo’nun Ankara’daki yeni merkezi, ülkemizin önde gelen hastanelerinden Güven Hastanesi’nin Çayyolu Sağlık Kampüsü içerisinde hizmete girdi.

‘360° Sağlık’ Yaklaşımı

Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için birbirinden farklı destek programları oluşturan The LifeCo; misafirlerine daha zinde, daha enerjik ve daha kaliteli bir hayat yolculuğunda destek olmayı hedefliyor. Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü'nün, yaklaşık 1.000 m2’lik alanında hizmet verecek olan The LifeCo Ankara, 360° sağlık yaklaşımıyla; sağlıklı beslenme ve detoks (arınma), kilo kontrol, stresten arınma ve şımartıcı SPA, well-being, güzellik ve anti-aging programları sunacak.

 

SAF Mutfak’tan Saf Besinler Ankaralılar ile Buluşuyor

The LifeCo’nun beslenmesine dikkat edenlere özel restoranı SAF Mutfak; raw (yaşayan besinlerden oluşan), vegan (bitki bazlı), düşük kalorili, lezzetli ve saf besinler ile hazırlanan SAF Box ve SAF Snacks ürünleri ile sağlıklı yaşamı dileyen Ankaralılar’ın günlük hayatına taşıyacak.

The LifeCo Doğal Arınma Programlarıyla yeni bir yaşam sizi bekliyor

Modern yaşam içerisinde farkında olarak ya da olmayarak bedenimize aşırı yükleniriz, soluduğumuz hava, içtiğimiz su, yediğimiz işlenmiş gıdalar, yaşadığımız stres vücudumuzda pek kolay atamayacağımız toksik birikim oluşturur. Hastalıklardan korunmak, gençlik enerjimizi ve görünümümüzü uzun yıllar devam ettirebilmek için bedenimizdeki bu toksik birikimi dışarı atmamız gerekiyor.

The LifeCo olarak merkezlerimizde uzmanlar eşliğinde hazırlanıp uygulanan detoks/arınma programları en kısa sürede en etkili arınmayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Uzmanlar eşliğinde hazırlanan arınma/detoks programları yalnız bedeniniz üzerinde değil, bütünsel bir yaklaşım ile zihnin ve ruh üzerinde de yoğunlaşmaktadır.

The LifeCo misafirleri, 5 ayrı merkezde ihtiyaçları doğrultusunda sunulacak programlar ile kendilerini daha enerjik, sağlıklı ve yenilenmiş hissedecek; programlarını sunduğu yol haritalarını, yaşam şekli haline getirme fırsatı yakalayacaklar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Türkiye’de, wellbeingwellaging, sağlıklı, yaşama, destek, hastalıklardan, korunm
Yorumlar
Haber Yazılımı