Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 12:15
 
Yeğenini İşten Çıkardı Diye İşadamını Öldürdü
Önceki gün silahlı saldırı sonucu öldürülen Erol’un cenazesi Karşıyaka Mezarlığı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi..
Asayiş Haberi
Yeğenini İşten Çıkardı Diye İşadamını Öldürdü

Deli Süleyman" lakaplı Süleyman Sağlam tarafından silahlı saldırıya uğrayan Ankara Ticaret Odası (ATO) meclis üyesi iş adamı Zinnur Erol(48) gözyaşları içinde toprağa verildi. Sabah Gazetesi'nden Vuslat Ay'ın haberine göre; Süleyman Sağlam'ın eşinin ise kocasından şiddet gördüğü gerekçesiyle cinayetten bir gün önce polise sığındığı ortaya çıktı. İfadesinde can güvenliğinin bulunmadığını söyleyen Sağlam'ın eşinin, sığınma evine alınarak devlet koruması altında olduğu öğrenildi. Polis, cinayette bir gün önce yaşanan bu aile şiddetinin saldırıyla bir bağlantısının olup olmadığını araştırıyor.

YEĞENİ İŞTEN ÇIKARILINCA…
Ayrıca olaydan önce Sağlam ile Erol'un dükkândan beraber ayrıldığı ortaya çıktı. Geçen yıldan bu yana Erol ile Sağlam'ın husumetli olduğu, sebebinin ise Sağlam'ın yeğeni olduğu öğrenildi. Sağlam'ın yeğeni geçen yıl Erol'un dükkânında işe başladı. Ekmek yaptığı sırada içerisine cam kırıkları atmasından sonra Erol, Sağlam'ın yeğenini işten çıkardı. Erol ile Sağlam'ın o gün bugündür husumetli olduğu öğrenildi. Cenaze törenine ailesi, yakınları ve meslektaşlarının yanı sıra Ankara Ticaret Odası(ATO) Başkanı Gürsel Baran, Başkan vekili Halil İbrahim Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, meclis ve komite üyeleri katıldı. (Kaynak: Sabah)

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yeğenini, İşten, Çıkardı, Diye, İşadamını, Öldürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı