Haber Detayı
19 Ocak 2020 - Pazar 00:14
 
Zafer İçyer Son Yolculuğuna Uğurlandı
AK Parti camiasının acı kaybı, bir dava adamı Zafer İçyer hayatını kaybetti. Uzun süredir rahatsızlığı bulunan İçyer, Cumartesi günü sabaha karşı evinde Hak'kın rahmetine kavuştu.
Ankara Haberi
Zafer İçyer Son Yolculuğuna Uğurlandı

AK Medrese Derneği Başkanı Zafer İçyer dün sabaha karşı evinde vefat etti. Bir süredir devam eden rahatsızlığı ile mücadele eden 28 Şubat döneminin Refah Partisi Sincan İlçe Başkanı ve önceki dönemde Sincan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olarak görev yapan Zafer İçyer hayatını kaybetti.

Sincan'ın sevilen isimlerinden, Emek Ticaret'in sahibi ve hayırsever işadamı-siyasetçilerinden Dava insanı Zafer İçyer ile ilgili Ankara’da AK parti’nin önde gelen isimleri taziye mesajları yayınlarken Hacı Bayram Camii'nde kılınan öğlen namazının ardından Sincan Cimşit mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Hacı Bayram-ı Veli Camii bölgesinde bulunan AK Medrese Derneği’nin de başkanlığını yapan Zafer İçyer'in cenaze törenine AK Parti'nin önemli isimlerinin yanı sıra eski Milletvekilleri, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek başta olmak üzere AK Parti Ankara İl Başkanı ve yöneticileri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları katıldılar. 

Zafer İçyer'e Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, kalabalık, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık, ağaç ve açık hava

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Zafer, İçyer, Son, Yolculuğuna, Uğurlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı