Haber Detayı
16 Haziran 2020 - Salı 11:08
 
Zafer Yeşilgül'den Tamer Kayaalp'e Tam Destek!
Ankara’nın önde gelen tanınmış siyasilerinden Zafer Yeşilgül, hafta sonu yapılacak olan İYİ Parti’nin Ankara İl Kongresi’nde, İl Başkanlığı için Tamer Kayaalp’i desteklediğini açıkladı.
Siyaset Haberi
Zafer Yeşilgül'den Tamer Kayaalp'e Tam Destek!

KAYAALP’E DESTEK!

İYİ Parti Ankara İl Kongresi hafta sonu yapılacak. 21 Haziran Pazar günü Mustafa Kemal  Atatürk Spor Salonu’nda saat 12.00’de başlayacak olan kongre öncesi İl Başkanlığı için 3 aday yarışıyor. İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alan ve geçtiğimiz dönem Ankara’dan milletvekili adayı gösterilen Tamer Kayaalp’de İl Başkanlığı yarışında önde gelen isimlerden.

 

ŞEFFAF ve DEMOKRATİK

Ankara’nın tanınmış siyasetçilerinden olan ve 2019 yerel seçimlerinde Mansur Yavaş’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinde önemli katkıları olan Zafer Yeşilgül, İYİ Parti Ankara İl Kongresi öncesinde gazetemize yaptığı açıklamada İl Başkan Adayı olarak Tamer Kayaalp’i desteklediğini söyledi.  Yeşilgül açıklamasında “Kararlı duruşu, kendine olan özgüveni ve İYİ Parti’yi daha ileriye taşıyacak azmi kendisinden gördüğüm için İl Kongresi’nde Tamer Kayaalp’i destekliyorum” dedi. Yeşilgül, İYİ Parti’de şeffaf, hesap verebilir ve demokratik bir Ankara yönetimi oluşturulması için Kayaalp’e destek verdiğini belirtirken geçtiğimiz günlerde de kendisiyle bir araya geldiğini vurguladı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Zafer, Yeşilgül'den, Tamer, Kayaalp'e, Tam, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı