Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 15:59
 
Zirvekent Mahallesi'ne Gençlik Merkezi Yapılıyor
Her hafta bir temel atımı ve açılışlarla hizmet halkasına yeni eserler kazandıran Mamak Belediyesi, gençlere yönelik sürdürdüğü yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
Mamak Haberi
Zirvekent Mahallesi'ne Gençlik Merkezi Yapılıyor

Zirvekent Mahallesi’nde 2 bin metrekarelik inşaat alanında inşasına başlanan Zirvekent Gençlik Merkezi’nin temeli törenle atıldı. Pandemi tedbirlerinin en üst seviyede olduğu temel atma törenine, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, meclis üyeleri ve başkan yardımcıları katıldı. Zirvekent Gençlik Merkezi’nin gelenek ile modernin buluşması olduğunu kaydeden Başkan Köse, tesisin gençlere birçok alanda faaliyet göstereceği ve sosyal yönden birçok ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi.

 

Sosyal mekan olacak

Mamak Belediyesi tarafından planlanan ve içerisinde çok amaçlı salon (Basketbol, voleybol, gösteri, konferans), sahne, soyunma odası, seminer salonu, el sanatları odası, zeka oyunları odası, plastik sanatlar, odası derslik ve kütüphane, mescid ve mutfak bulunan Zirvekent Gençlik Merkezi tamamlandığında gençlerin sosyal aktivite gerçekleştirebilecekleri, spor yapabilecekleri ve ders çalışabilecekleri bir mekan olacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Zirvekent, Mahallesi'ne, Gençlik, Merkezi, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı