Haber Detayı
01 Mart 2014 - Cumartesi 15:12
 
Adem Ceylan'dan Beklenmeyen Ziyaret
Ak Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem CEYLAN, Yenimahalle Demetevler’ de CHP Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.
Yenimahalle Haberi
Adem Ceylan'dan Beklenmeyen Ziyaret

Ak Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem CEYLAN, Yenimahalle Demetevler’de CHP Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

CHP Seçim Koordinasyon Merkezine yaptığını sürpriz ziyaret de, CHP’liler tarafından sıcak ve samimi bir ortam da karşılandı. Herkes le el sıkışan Adem CEYLAN, Seçim Sürecinin tüm Türkiye’ de olduğu gibi Yenimahalle’ de de medeni bir şekilde geçeceğinden emin olduğunu söyledi.

CHP seçim bürosundan çıkışta gazetecilerin sorularını cevaplayan Adem CEYLAN, 30 Mart akşamı itibari ile Yenimahalle’ de yeni bir dönem başlayacağını söyledi. Bu dönemde toplumun tüm kesimlerini ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, inancına ve siyasi görüşüne bakmaksızın kabulleneceklerini ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile Yenimahalle’yi birlikte yöneteceklerinin altını çizdi.

CHP Seçim Koordinasyon Merkezi ziyareti sonrası, vatandaşlar ile de selamlaşan Adem CEYLAN, Esnafımız, Kadınımız, Yaşlımız, Gencimiz, Engellimiz, Muhtarlarımız ve ben de varım diyen herkesin fikirlerini alacaklarını, önemseyeceklerini ve yeni dönem de mutlaka periyodik bir şekilde halk günleri toplantıları ile vatandaşların görüşlerini alacaklarını belirtti.

Cami ve Cem evlerinin elektrik-su gibi ihtiyaçlarını gidereceklerini, Yenimahalle de hoşgörü nün hâkim olması için üstlerine düşen görevi fazlası ile yapacaklarını söyledi. Yeni Yenimahalle’ de barış, hoşgörü, samimiyet ve güven temelinde çalışacaklarını ve halkın için de olacaklarını belirtti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ak, Parti, Yenimahalle, Belediye, Başkan, Adayı, Adem, CEYLAN, Yenimahalle, Deme
Yorumlar
Haber Yazılımı