Haber Detayı
06 Mayıs 2021 - Perşembe 22:49
 
Angara TV İçin Geri Sayım Başladı
Keçiören Belediyesi bünyesinde yayın hayatına başlayacak olan Angara TV için geri sayımın başladığını söyleyen Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Radyo Angara’yı 23 Nisan’da hizmete açtık. Angara TV’yi de önümüzdeki günlerde açmak için içerik planlamalarımızı ve program çekimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz" dedi.
Keçiören Haberi
Angara TV İçin Geri Sayım Başladı

Başkan Altınok Ankaralılık ve Başkentlilik vurgusunun öne çıkacağı Angara TV yayınlarının vatandaştan gelen talepler ve onlarla yapılacak olan istişarelere göre de şekilleneceğini belirterek şunları kaydetti:

“Angaralılık ve Başkentlilik bilincine ilişkin farkındalık yaratmayı ilke edinen Angara TV, başta şehrimizin tarihi ve kültürel derinliklerini gün yüzüne çıkarmayı, milli ve manevi değerlerimize sahip bireyler yetişmesine katkı sağlamayı, Başkentimizin siyasi, bürokratik  ve  yaşayan tarihi değerlerini kayıt altına almayı başaracaktır.  Televizyon kanalımız internet üzerinden erişime açılacak ve özellikle gençlerimizin bu araçlar üzerinden bizlerle bağlantı kurabilmesine olanak sağlayacak ve her yönüyle yeni nesil bir platform olacak. Yayınlarımızda her kesimden vatandaşımız kendi ilgi alanına ve kendi dünyasına yönelik programlar bulabilecektir.” ​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Angara, TV, İçin, Geri, Sayım, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı