Haber Detayı
17 Eylül 2021 - Cuma 10:11
 
ANKAmall Katlanabilir Telefon Hediye Ediyor
Samsung’un son teknoloji katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 3 5G ve Galaxy Z Flip 3 5G, şimdi ANKAmall ziyaretçilerine hediye…
Güncel Haberi
ANKAmall Katlanabilir Telefon Hediye Ediyor

ECE Türkiye tarafından yönetilen, seçkin marka karması ve ürün yelpazesi ile ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ANKAmall, gerçekleştirdiği kampanyalarla da avantajlar sunmaya devam ediyor. AVM’nin en yeni kampanyası ise 7’den 70’e tüm teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği Samsung’un son teknoloji katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 3 5G ve Galaxy Z Flip 3 5G kazanma şansı veriyor. 

Kampanyaya, 15 Eylül - 24 Ekim tarihleri arasında AVM’den tek seferde 300 TL ve katları alışveriş yapanlar katılabiliyor; bunun için “ANKAmall Her Şey” uygulamasına faturayı yüklemek yeterli oluyor. Kampanya ile katılımcılardan 1 kişi Galaxy Z Fold 3 5G ve 3 kişi de Galaxy Z Flip 3 5G kazanma şansına sahip oluyor.

Kampanyalarını en yeni ve en avantajlı olacak şekilde hayata geçiren ANKAmall’un son kampanyasında hediye edeceği ürünler olan Samsung’un katlanabilir akıllı telefonları geleceğin vizyonunu bugüne taşıyan modeller olarak tanımlanıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: ANKAmall, Katlanabilir, Telefon, Hediye, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı