Haber Detayı
12 Aralık 2016 - Pazartesi 20:03
 
Ankaragücü Yönetiminden, Çevik Kuvvet'e Başsağlığı Ziyareti
İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı’nın hemen yanında Cumartesi akşam meydana gelen patlamada hayatını kaybeden şehit polislerimiz için Başkan Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu üyeleri; Ankara Çevik Kuvvet’e başsağlığı ziyaretinde bulundular.
Spor Haberi
Ankaragücü Yönetiminden, Çevik Kuvvet'e Başsağlığı Ziyareti

Ziyarette Çevik Kuvvet Polislerine hitaben kısa bir konuşma yapan Ankaragücü Kulüp Başşkanı Mehmet Yiğiner,”Tüm Emniyet Teşkilatı ve Çevik Kuvvet’e başsağlığı diliyorum. Polislerimiz 24 saat bizlerin huzuru ve güveni için çalışıyor. Biz de Ankaragücü Spor Kulübü olarak devletimizin ve polisimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Yalnız değilsiniz” dedi.

“Birlik ve beraberliğimizi hiçbir güç bozamayacak”

Başkan Mehmet Yiğiner, konuşmasının devamında özetle şunları söyledi; Devletimiz, milletimiz ve emniyet güçlerimiz ile birlikte hareket ederek bu işin üstesinden geleceğiz. Yaşanan bu hain saldırıyı kınıyor ve lanetliyoruz. Bu hainliği yapanlar ve destekçileri hak ettiği cezayı bulacaktır. Devletimizin, milletimizin ve polis teşkilatımızın başı sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Ankara Çevik Kuvvet Müdürü Uğur Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek : “Spor Kulüplerimizin desteği bizleri çok duygulandırdı. Gencecik çocuklarımız hayatının baharında bu vatan için şehit oldular. Hepimiz kanımızın son damlasına kadar terörle mücadele etmeye hazırız”dedi.

“15 Temmuz’da verdiğiniz destek hafızalarımızda”

Çelik,“15 Temmuz’da taraftar gruplarınızın ve yönetiminizin verdiği desteği ayrıca Güneydoğu’daki operasyonlardan sonra gazilerimize verdiğiniz destekleri biliyoruz. Hepsi hafızamızda. Başta siz Ankaragücü Başkan’ı olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyeleriniz ve taraftar gruplarınız her zaman yanımızda oldunuz. 15 Temmuz’da ben canlı yaşadığım için biliyorum; boynunda Ankaragücü atkılarıyla, çocuklar sokaklarda bizlere destek oldular.” dedi.

Ziyarette Kuran-ı Kerim okunup dualar edildikten sonra, Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çevik Kuvvet Polisleri’ne kırmızı karanfil vererek tek tek başsağlığı dilediler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: İstanbul, Beşiktaş’ta, Vodafone, Arena, Stadı’nın, hemen, yanında, Cumartesi, ak
Yorumlar
Haber Yazılımı