Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 23:30
 
Ankaralı Sanayiciler Devler Ligine Çıkıyor
Avrasya bölgesinin lider 6 sanayi fuarını Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturan 26.Uluslararası WIN EURASIA, “Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla 14 – 17 Mart’ta İstanbul’da düzenlenecek.
Ekonomi Haberi
Ankaralı Sanayiciler Devler Ligine Çıkıyor

Uluslararası rekabette yerini almak ve dünya devleriyle buluşmak isteyen Ankaralı imalat sanayii de fuara yoğun katılım gösterecek. Ankara imalat sanayiinin büyük atılım içinde olduğunu belirten Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel “WIN EURASIA, Ankaralı markalar için tüm potansiyellerini ortaya koyabilecekleri güçlü bir vitrin olacak” dedi.

 

Geçtiğimiz yıl 50’nin üzerinde Ankaralı seçkin firmayı ağırlayan WIN EURASIA,Mart ayında düzenlenecek fuarda bir kez daha 360 derece imalat sanayinin buluşma noktası olacak. Uluslararası firmaların robot, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri ve yazılımların yanı sıra network platformlarının da sergileneceği WIN EURASIA’da dünya sanayi devleri son teknolojilerini sergileyecek. Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemin buluşacağı fuarda Ankaralı firmalar en yeni ürünlerini ziyaretçilere sunacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaralı, Sanayiciler, Devler, Ligine, Çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı